400TL Stereo Kulaklık Önerisi

biadsiz

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, bilgisayarda gündelik kullanım için kulaklık bakıyorum. Şu an baktığım kulaklık Corsair HS50, sanal olmayan 7.1 kulaklıklar pahalı olduğu için pek yanaşmıyorum. Stereo kullaklarda da oyuncu kulaklığı bakman ne kadar doğru. Kullanım oyun, film, müzik. Bütçem 300₺-400₺ civarı. Kaliteli olması benim için yeterli. Daha az meblağlara bulursak daha güzel olur :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Steelseries markasının Arctis 3 modelide hoşuma gitti, en güncel olan modellerinden biri. Fakat bunlar oyuncu kulaklığı olarak geçiyor ve zaten stereo kulaklık. Sony gibi markaların da stereo kulaklıkları var. Açıkcası oyuncu diyerek kanmak istemiyorum. En iyi f/p hangisi ise onu almak isterim.

Steelseries markasının Arctis 3 modelide hoşuma gitti, en güncel olan modellerinden biri. Fakat bunlar oyuncu kulaklığı olarak geçiyor ve zaten stereo kulaklık. Sony gibi markaların da stereo kulaklıkları var. Açıkcası oyuncu diyerek kanmak istemiyorum. En iyi f/p hangisi ise onu almak isterim.
Steelseries Artics 3 kullanıcısıyım. Kulaklığın 7.1 performansının hoşunuza gideceğini söyleyemem ama müzik dinleme, ergonomi ve mikrofon kalitesi bakımından on numara kulaklık.

Arctis 3 tekrar baktığımda yanılmıyor isem Surround ses deneyimi sunduğu yazıyor. Fakat sanal sanırsam 7.1 deneyimi. Onun ile ilgili bir bilgi bulamadım şuan bilgi verir iseniz. Benim aradığım kulaklık sanal 7.1 den ziyade Stereo bakıyorum.

Arctis 3 tekrar baktığımda yanılmıyor isem Surround ses deneyimi sunduğu yazıyor. Fakat sanal sanırsam 7.1 deneyimi. Onun ile ilgili bir bilgi bulamadım şuan bilgi verir iseniz. Benim aradığım kulaklık sanal 7.1 den ziyade Stereo bakıyorum.
Evet sanal 7.1 deneyimi sunduğu için pek verimli değil çünkü içerisinde ayrıyetten bir ses kartı bulunmuyor maalesef. Stereo ses kalitesinin fena olmadığını söyleyebilirim.

Bir de şunu öğrenmek isterim Plantronics BackBeat GO 605 bu model de stereo kulaklık ve bluetooth özelliği de var. Oyuncu kulaklığı da stereo bu kulaklık da stereo. İkisi arasında da farkı öğrenmem lazım. Farklı pek yok ise eğer bu şekilde de kulaklık önerisi alabilirim.

Sony mdr xb950 kablolu olanını 2 yıldır bayıla bayıla kullanıyorum 350 liraya almıştım bütçen yeterse gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Ses kartıyla kullanırsan ve yüksek kaliteli müzik dinlersen tam anlamıyla aletten yararlanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı