400TL Titreşimli kulaklık önerisi

Ben titreşimi aktif kullanmıyorum ama bazı zamanlar canım çekiyor ve açıyorum. Genellikle baslarda ve daha belirgin seslerde ciddi şekilde titretiyor. Sesi yükselttiğiniz zaman doğal olarak baslar ve sesler de yüksek çıktığı için titreşim de daha net hissediliyor. Fakat Bahsettiğiniz gibi sadece ses sonlardayken çalışma durumu yok bende. Ses seviyesi çok düşük olmadığı taktirde ortalama olarak her seviyede kullanabiliyorum ki zaten ben sesi 50'den yukarı genelde kullanmıyorum. 50 ses seviyesindeki deneyimlerim gayet iyiydi titreşim konusunda.

Edit: Güncel olarak yine uzun bir süreden sonra ses seviyesi 50 iken Bass'ı çok olmayan standart bir şarkı dinledim. Gayet tatmin edici.
Ayrıca 20 ve 30 ses seviyelerinde de denedim. 20'deyken 50 kadar olmasa da özellikle basslarda ve vurgu yerlerinde hala kendini hissettiriyordu. 30'da ise tatmin edici seviyedeydi. 50 ve üzeri ise benim için fazla sayılabilecek olduğu ve sağlıklı bulmadığım için kullanmıyorum da önermiyorum da.
O zaman iade ediyorum titreşim olsun diye kulak sağlığımdan olamam. Yanıtınız için teşekkürler, iyi günler dilerim.

O zaman iade ediyorum titreşim olsun diye kulak sağlığımdan olamam. Yanıtınız için teşekkürler, iyi günler dilerim.
Siz yanlış anlamışsınız. Titreşimi ben sağlıklı bulmuyorum. Yoksa bu kesin böyledir diye demiyorum. Uzun süre titreşim açıkken kulaklık taktığımda kulaklarımda bir ağrı ve baskı hissediyorum. Bu yüzden çok kullanmamayı tercih ediyorum. Kişiden kişiye değişir bu durum. İade konusunda da karar sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı