400TL'ye 1050 Ti olur mu?

Pratzkaa

Hectopat
Daha fazla  
2.el'de 400TL'ye 1050 Ti satıldığını gördüm, satan kişi öğrenciymiş. Numarasını verdi ve konuştuk. Başka şehirde olduğumuz için kargoyla göndermesi gerekiyor. Konuşması beni ikna etti ama fiyatı çok aşağıda, güvenilir mi sizce?

Bence söyleyin görüntülü arayıp tamamen her detayını göstersin ve ürün kargodan geldiği andan itibaren video çekimine başlayın. Kurulum bitip OCCT testi de bitince ve sorun kalmayıncaya kadar videoyu kapatmazsınız o kadar.

Başk
Bence söyleyin görüntülü arayıp tamamen her detayını göstersin ve ürün kargodan geldiği andan itibaren video çekimine başlayın. Kurulum bitip OCCT testi de bitince ve sorun kalmayıncaya kadar videoyu kapatmazsınız o kadar.
Ürünün başka fotoğraflarını istedim, occt testi de isterim hocam. Fiyat çok uygun kafamı karıştırdı.

Fake Kart olabilir. Detaylı bilgi isteyin Gpu-z gibi.
İsterim hocam teşekkürler.
Fake Kart olabilir. Detaylı bilgi isteyin Gpu-z gibi.
Evde bilgisayarım yok dedi, hediye gelmiş. GeT ilanı istedim ama kabul etmedi, borçlarım var 3-4 hafta bekleyemem anca elden yapabiliriz dedi. Sizce ne yapmalıyım? Test göndermedi ama ürünün fotoğraflarını yolladı, MSI logosu falan var üstünde.

Son düzenleme:
Şansını dene bakalım. Fotoları ürünün tam olarak nasıl acaba? Orijinal bi karta ait ise mesela MSI'ın ki gibi güvenebilirsin diye düşünüyorum. Bu konularda aşırı paranoyak olmaya gerek yok bence.

İsterim hocam teşekkürler.

Evde bilgisayarım yok dedi, hediye gelmiş. GeT ilanı istedim ama kabul etmedi, borçlarım var 3-4 hafta bekleyemem anca elden yapabiliriz dedi. Sizce ne yapmalıyım? Test göndermedi ama ürünün fotoğraflarını yolladı, MSI logosu falan var üstünde.
Almayın. Taleplerini reddetmiş. Elden almadığınız sürece bu işe girişmeyin. Burada çok kişi siparişinin ardından bir bardak soğuk su içti.

Şansını dene bakalım. Fotoları ürünün tam olarak nasıl acaba? Orijinal bi karta ait ise mesela MSI'ın ki gibi güvenebilirsin diye düşünüyorum. Bu konularda aşırı paranoyak olmaya gerek yok bence.
Eline almış portları çekmiş, kartın önünü arkasını çekmiş ve kutusunu çekmiş arkadaş. Fotoğraflar telefonda olduğu için atamıyorum.

Geri
Yukarı