400TL'ye kulaklık önerisi

Bütçe
400

Ali Kayrak

Decapat
Daha fazla  
Evet normalde drop Plus önerdiler alacağım ama son zamanlarda alınmaz diye konular çıktı tedirgin oldum. Zaten fiyatı da uçtu. Bütçe en fazla 20TL, artırabilirim. Ne alabilirim söyler misiniz?

Dipnot: Ben CS:GO Valorant LoL falan oynuyorum ses kasmam gerek sesi iyi iletmesi gerek be mikide iyi olursa çoooook güzel olur.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    185,6 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleyen: Moderatör:
Drop Plus alabilirsiniz ama fiyatı uçtu ve stok bitmişti. CH321'i mağazadan alabilirsin veya H3 var :/

Drop Plus alabilirsiniz ama fiyatı uçtu ve stok bitmişti. CH321'i mağazadan alabilirsin veya H3 var :/

Başka önerileriniz var mı bir de ben CS:GO Valorant LoL falan oynuyorum ses kasmam gerek sesi iyi iletmesi gerek be mikide iyi olursa çoooook güzel olur.

Öneri değil, "önermeyi" yapayım ben. Corsair HS35 kullanıyorum, aşırı memnun etmedi beni. Kablosu sülük gibi her an her yere yapışıp kafamdan çıkabilir. Üst tarafı sert plastik güya, birkaç yıla slime gibi olur, hafif sallanıyor. Sesi de tatmin etmedi. Mikrofonu çok kötü değilmiş söylenene göre fakat sadece bir iki kere kullandım, harici bir mikrofon kullanıyorum.

Fiyatlandırması 400 lira civarında, tavsiye etmiyorum; değmez.

Öneri değil, "önermeyi" yapayım ben. Corsair HS35 kullanıyorum, aşırı memnun etmedi beni. Kablosu sülük gibi her an her yere yapışıp kafamdan çıkabilir. Üst tarafı sert plastik güya, birkaç yıla SLI'me gibi olur, hafif sallanıyor. Sesi de tatmin etmedi. Mikrofonu çok kötü değilmiş söylenene göre fakat sadece bir iki kere kullandım, harici bir mikrofon kullanıyorum.

Fiyatlandırması 400 lira civarında, tavsiye etmiyorum; değmez.

Teşekkürler aklımda drop Plus var drop Plus alayım mı herkes balon diyor ama değer mi 470TL'nin hiç olmasını istemiyorum da :(

Yeni konular

Geri
Yukarı