4100 TL telefon önerisi

El hassasiyeti çok kötü ve şarjı PUBG'de çok gidiyor. Ayrıca bir süre sonra gerçekten alev gibi ısınıyor. PUBG oynayacağımı belirttim.

Hocam el hassasiyeti derken ne demek istediğinizi anlamadım. PUBG'de şarjı çok gitmez ancak 120 Hz moduna alınırsa her telefonda olduğu gibi şarj çok hızlı tükenir.
Alev gibi isinacagini düşünmüyorum 120 Hz moduna alınırsa tabii. PUBG için çok iyi bir seçenek X3 Pro.

90 Hz ekraniyla bataryayi cok zorlamayan, dediginiz agir olmayan oyunlarda istediginiz performansi verebilen, her turlu Xiaomi'nin yazilimi ve kamerasindan daha iyi olan ve kendi kullandigim A52'yi oneririm. Amac sirf performans degilse X3 pro almanin alemi yok.

90 Hz ekraniyla bataryayi cok zorlamayan, dediginiz agir olmayan oyunlarda istediginiz performansi verebilen, her turlu Xiaomi'nin yazilimi ve kamerasindan daha iyi olan ve kendi kullandigim A52'yi oneririm. Amac sirf performans degilse X3 Pro almanin alemi yok.

Ben şu oyunları oynatan diyorum, sen oynatmıyor ama daha hafifini oynatıyor deyip öneri yapıyorsun.

Ben şu oyunları oynatan diyorum, sen oynatmıyor ama daha hafifini oynatıyor deyip öneri yapıyorsun.

Hocam 720G yonga setini kullanan biri olarak söylüyorum.
CODM , PUBGM ve Asphalt 9 oyunlarında çok rahat orta-yüksek grafiklerde 60 FPS almıştım.

PUBGM 'de HD ayarlarda 55-60 FPS almıştım.
Akıcıda stabil 60 FPS alıyordum.
Asphalt 9 zaten hiç ısındırmadı dahi.
Bu oyunların hiçbirinde de yüksek bir sıcaklık değeri gördüğümü hatırlamıyorum ancak 720G yonga seti 2 yıl sonra bu oyunlarda rahat 60 FPS veremez.
860 (X3 Pro yonga seti) ise çok çok rahat Genshin Impact oyununda bile çok güzel FPS değerleri verir.
2-3 yıl sonra bile güzel FPS alırsınız.

X3 Pro tamamen oyun odaklı bir telefon.
@Ali Pınar hocam ise eğer ki tamamen oyun odaklı bir telefon istemiyorsanız X3 Pro almanının bir mantığı yok anlamında demiş.

A52 çok daha az performans versede neredeyse bütün yönlerde X3 Pro'dan çok çok daha iyi.
X3 Pro'nun rakipsiz olduğu yan performansı.

Yeni konular

Geri
Yukarı