4100 TL’ye telefon önerisi

Bütçe
4100 TL
Bu akşam bir telefon sipariş vermeyi düşünüyoruz. F/P telefonlar buldum ama bazılarının işlemcisine ısınamadım. Misal;
Samsung Galaxy a04. MediaTek P35 kullanıyor ve MediaTek ile ilgili pek iyi duyumlar almadım.
Samsung Galaxy A04s. Exynos 850 kullanıyor ve şu an en sıcak baktığım telefon bu.
Samsung Galaxy a03. unisoc T606 kullanıyor ve hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Adını bile ilk defa duydum.

Şimdilik aklımda bu üçü var. Xiaomi ve Oppo tarzı telefonlar düşünmüyorum. İkisi de bizde var ve kullandıkça aşırı yavaşladı. Ama bildiğiniz sağlam bir akıllı telefon varsa bu iki marka ve türevlerinden de önerilere açığım. Bütçe 4100 TL. Fazla artıramam.

GM 22.

Bu akşam bir telefon sipariş vermeyi düşünüyoruz. F/P telefonlar buldum ama bazılarının işlemcisine ısınamadım. Misal;
Samsung Galaxy A04. Mediatek P35 kullanıyor ve Mediatek ile ilgili pek iyi duyumlar almadım.
Samsung Galaxy A04s. Exynos 850 kullanıyor ve şu an en sıcak baktığım telefon bu.
Samsung Galaxy A03. Unisoc T606 kullanıyor ve hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Adını bile ilk defa duydum.

Şimdilik aklımda bu üçü var. Xiaomi ve Oppo tarzı telefonlar düşünmüyorum. İkisi de bizde var ve kullandıkça aşırı yavaşladı. Ama bildiğiniz sağlam bir akıllı telefon varsa bu iki marka ve türevlerinden de önerilere açığım. Bütçe 4100 TL. Fazla artıramam.
İkinci el düşünürmüsün ?

İkinci el Galaxy S9 bakilabilirdi. Hayırlı olsun. A04s modelini bir tanıdığım kullanıyor günlük kullanım için yetiyor ona.

Şimdi bu telefondan memnun musunuz? Pubg kaç fps veriyor?
Bu telefon PUBG Mobile'da en düşük grafiklerde en fazla 30 ya da 45 FPS verebilir, pek güçlü cihaz değil.

Geri
Yukarı