42.000-43.000 TL'lik araba tavsiyesi

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaportada oturmuş tek düzgün parça yok. Değişimden dolayı olabilir mi bilmiyorum ama hoş değil. Arka stop lambaları muayeneden kalır herhalde kalmıyorsa da kalmalı solmuş gitmiş.

2004 - 2020 yılları arasında kullandım admira 1.6 benzinli. Babam sıfır almıştı. 12x.xxx kmde sattık. Bakım haricinde tamirciye girmedim. Tüp takılmamıştı arabada hiç bir sıkıntı yaşamadık ama düzgün kullandıydık bakımını hiç aksattığım olmadı maksimum 1 - 1 yıl 3 ay içinde yag, hava filtresi gibi rutin bakımlarını yaptık. Sıkıntısız bir araç bakımlıysa. Ama istanbul içinde 10 litre yakar. Uzun yolda 120 yi geçmez isen 6.5 7 litre 150 160 ile gidersen 8 8.5 litre yakar ama tüplü araç sıkıntı çıkarmaya hazırdır. ama 45.000 e araba kalmadı.
ilandaki araba arkadaşların söylediği gibi her yeri değişmiş, üstün körü yapılmış gibi duruyor.
benim sattıgım araba. bu aradaki fark ortada.

Dosya Ekleri

• h1.PNG
    h1.PNG
    270 KB · Görüntüleme: 27
  • h2.PNG
    h2.PNG
    360,6 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
2004 - 2020 yılları arasında kullandım admira 1.6 benzinli. Babam sıfır almıştı. 12X. Xxx kmde sattık. Bakım haricinde tamirciye girmedim. Tüp takılmamıştı arabada hiçbir sıkıntı yaşamadık ama düzgün kullandıydık bakımını hiç aksattığım olmadı maksimum 1 - 1 yıl 3 ay içinde yag, hava filtresi gibi rutin bakımlarını yaptık. Sıkıntısız bir araç bakımlıysa. Ama İstanbul içinde 10 litre yakar. Uzun yolda 120'yi geçmez isen 6.5 7 litre 150 160 ile gidersen 8 8.5 litre yakar ama tüplü araç sıkıntı çıkarmaya hazırdır. Ama 45.000'e araba kalmadı.
İlandaki araba arkadaşların söylediği gibi her yeri değişmiş, üstün körü yapılmış gibi duruyor.
Benim sattıgım araba. Bu aradaki fark ortada.

Hocam abs si olsun diyorlar acemiler için 45.000 TL'ye ne alabilirim ki?
Arabanın değişmeyen yeri kalmamış hocam.
Hocam abs si olsun diyorlar acemiler için 45.000 TL'ye ne alabilirim ki?
Kaportada oturmuş tek düzgün parça yok. Değişimden dolayı olabilir mi bilmiyorum ama hoş değil. Arka stop lambaları muayeneden kalır herhalde kalmıyorsa da kalmalı solmuş gitmiş.

Hocam ne alayım var mı öneriniz? Abs ve kliması olsun.

Hocam görüntüsü önemsiz. Çok arıza yapmasın kliması abs si olsun motoru güçlü olsun yeter.

Arabada abs yok. Motor gayet iyi. Ama frene basma durmaz frene herzaman %70 80 basman lazım kitler yoksa tekerleri. Kaç kere kaza yapıyordum. kaza yapmamak için kaç kez makas attım accentle ama zevkliydi. :D

Abs var hocam. Bu güvenlik paketli olandan 2 hava yastığı abs ebd var.
olsada pek işe yaramıyor. Hyundailerde 2013 lere kadar olanlarında. Accent admira, era hepsini kullandım. Sadece var yazıyor. Benimkinde yoktu ama digerleri de pek farklı değil. Yapılı era vardı tanıdıkta. araba dursun diye ön arka diskleri falanda büyüttüydü. ama durmuyor gittigi kadar bu arabalar.

Olsa da pek işe yaramıyor. Hyundai'lerde 2013'lere kadar olanlarında. Accent admira, era hepsini kullandım. Sadece var yazıyor. Benimkinde yoktu ama digerleri de pek farklı değil. Yapılı era vardı tanıdıkta. Araba dursun diye ön arka diskleri falanda büyüttüydü. Ama durmuyor gittigi kadar bu arabalar.

Hocam 45.000 TL bütçem var. Ne önerirsiniz acemiyim ve köye gidicem yollar dik ve çok bozuk. Zaten 2 yıl sonra 0 Fiat araba alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı