42.000-43.000 TL'lik araba tavsiyesi

Fruko45

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 42 43.000'lik araba bakıyorum. acemiyim? 2 haftada bir köye gtmem lazım ve giderken ve gelirken araba yüklü olacak. Köy yollarım dik yokuş ve bozuk yollu ve aşırı viraj var. Ayrıca Manisa'dan İzmir'e gideceğim arada bir. Hem çekecek hem çok yakmayacak araba olarak ne önerirsiniz? Kliması olsun ama.

Arkadaşlar 42 43.000'lik araba bakıyorum. acemiyim? 2 haftada bir köye gtmem lazım ve giderken ve gelirken araba yüklü olacak. Köy yollarım dik yokuş ve bozuk yollu ve aşırı viraj var. Ayrıca Manisa'dan İzmir'e gideceğim arada bir. Hem çekecek hem çok yakmayacak araba olarak ne önerirsiniz? Kliması olsun ama.

Palio albea falan bak temizleri senin işini çok rahat görür yük konusunda aşırı yüklerseniz çekişi sıkıntı olur.

Hocama katılıyorum 1.2 veya 1.3multijet palio albea iş görür ama bütçe biraz fazla olsaydı Mercedes 190'e güzel olurdu.

Şimdi araba yük çekecek o zaman ya pickup olacak ya station wagon. Yolları bozuksa araba yerden biraz yüksek olmalı. Bunun üstüne az yakacak, kliması olacak. Bir de bu dönemde 43 bin TL olacak.

Öyle bir araba mı var.
Düzenleme: Ula biz tata telcoline kullanıyorduk onu unuttum ama bakımsızı sanayiden çıkamaz bilginize.

Geri
Yukarı