4200 TL Oyuncu Koltuğu Önerisi

Bütçe
2500-4200

xMert

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Oyuncu koltuğu alacağım bu yüzden fikirlerinizi almak istedim.
Gözüme çarpan koltukların linklerini bıraktım. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Boyum 173 cm

Son düzenleyen: Moderatör:
Deri olmasından yana sıkıntı yaşadınız mı acaba? Konuya attığım koltuk sizde ki koltuğun tamamen aynısı olup kumaş versiyonu.

Şu ana kadar herhangi bir yırtılma veya renginde değişim falan olmadı üzerine içecek dökmeme rağmen. Kaldı ki ben koltuğa karşı hassas değilim yani zorlayarak kullandım. Ona rağmen bir şey yok.

Bende bilgisayar alırken 1500 TL ye alamamıştım 1 sene önce. Şimdi 4000 TL 😄
Siz terleme ve yırtılma problemi çok yaşıyor musunuz. Onun dışında kalitesinden şüphem yok zaten.
Hocam herhangi bir yırtılma yok, terleme olayı yaz aylarında çok sıcak zamanlarda illaki olabiliyor, fakat yazın odamda klima çalıştırdığım zaman bir sıkıntı yok. Ben gayet memnunum.

Hocam herhangi bir yırtılma yok, terleme olayı yaz aylarında çok sıcak zamanlarda illaki olabiliyor, fakat yazın odamda klima çalıştırdığım zaman bir sıkıntı yok. Ben gayet memnunum.
Terleme olayı yazın oluyor sadece. Ama ben bunun hava sıcaklığı ile alakalı olduğunu düşünüyorum kumaş olsa da pek bişey değiştirmezç
Yanıtlarınız için teşekkürler. Sanırım birkaç gün indirime girmesini bekleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı