4300 TL maksimum telefon önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Estetikci

Hectopat
Merhaba, 4300 TL maksimum bütçem var. Gündelik, fazla oyun oynamıyorum ama telefonun hızlı olmasını istiyorum. O yüzden RAM tarafından iyi olan bir de depolaması fazla olmasını istiyorum en az 128 GB. Öneriniz var mı?

Merhaba, 4300 TL maksimum bütçem var. Gündelik, fazla oyun oynamıyorum ama telefonun hızlı olmasını istiyorum. O yüzden RAM tarafından iyi olan bir de depolaması fazla olmasını istiyorum en az 128 GB. Öneriniz var mı?
Google Play Hizmetlerini yüklemekle uğraşabilecekseniz P40 Lite öneririm. 6 GB belleğe, 325.000 Antutu puanına sahip. Kamerası da fena değil.

M31s ve nord N10 alabilirsin. N10 modeli batarya, ekran ve kamera olarak M31s modelinin gerisinde.
Daha güçlü cihaz istersen de Note 10s var.

M31s hoşuma gidiyor ama 2020 de çıkan bir telefon ve Android 10 var Android 11'e yükseltilebiliyor ama güncellik açısından bir sıkıntı olur mu? Yoksa M32 modelleri mi tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki M31s ve M32 arasından hangisi? Ve neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
M31s hoşuma gidiyor ama 2020 de çıkan bir telefon ve Android 10 var Android 11'e yükseltilebiliyor ama güncellik açısından bir sıkıntı olur mu? Yoksa M32 modelleri mi tercih etmeliyim?
M32 1 yıl daha fazla güncelleme alacak. Diğer türlü kamera, batarya olarak M31s daha üstün. Nord N10 modeli de tek güncelleme alacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı