4300 TL Süper Oyuncu Bilgisayarı

Hellfiredm

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şuan ki sistemimde çok sorunla karşılaştım bu yüzden değiştirmeye karar verdim ve sıfırdan alacağım parçaları şu şekilde listeledim ve sizlerinde fikrine sunmadan almak istemedim. Eski sistemdeki ekran kartım R9 390x DC O.C Edition aşırı ısınıyor ve bir süre sonra PC'yi resmen kitliyor başka sisteme de taktık ekran kartı aynı ısı değerini görüyor ve PC'yi kitliyor neyse servise gönderdim servisten telefon geldi kartımda sorun varmış ve değişim yapacaklarını söylediler ancak ben de topladığım sistemdeki ekran kartını söyledim yani değiştirebilir miyim acaba diye fiyat farkı çıkarsa ödeyeceğimi söyledim. Servisteki arkadaş şu an için yetkili kimse yok danışıp yarın tekrar görüşelim dedi. Yarını bekliyorum bende eğer olursa ekran kartım aşağıdaki gibidir;

Anakart :ASUS Z170-A Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3400MHz(O.C.) USB3.1 Anakart Fiyatı: 592,64 TL
İşlemci :Intel Core i7 6700K Soket 1151 4.0GHz 8MB Önbellek 14nm İşlemci Fiyatı :1.326,56 TL
Ram :Kingston 16GB (4x4GB) HyperX Predator DDR4 3000MHz CL15 1.35V XMP Ram Fiyatı: 423,81 TL
Ekran Kartı : ASUS GTX1070 ROG STRIX 8GB GDDR5 256Bit DX12 Nvidia GeForce ( ASUS GTX1070 ROG STRIX 8GB GDDR5 256Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı ) Fiyatı : 2.012 TL

Fiyatı Toplam : 4355 TL

Ayrıca önerilerinize açığım 5000 TL'yi gözden çıkardım daha iyi olacağını düşündüğün parçaları yazarsanız sevinirim hayırlı geceler :) ( Not Monitör ve diğer SSD / HDD ve sıvı soğutma mevcut sadece bu parçaları satın alacam )

Yanlış bölüme açmışım konuyu silerseniz sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı