4300TL Sistem Önerisi

Bütçe
4300

IFoxx

Centipat
Daha fazla  
Ben CS:GO ve Valorant ve LoL arada sırada Roblox oynuyorum. Elimde SSD var eklemenize gerek yok. Şu andaki sistemim kötü.
Bu arada ekran kartı çok iyi önermenize gerek yok, işlemci odaklı olsun.
Monitör de önerebilirsiniz ona da 1500'lük bütçem var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sadece bu oyunları oynayacaksınız değil mi? Hikaye tabanlı oyunlarda ekran kartı yetersiz kalabilir.

Monitör için @SkyRose

Sadece bu oyunları oynayacaksınız değil mi? Hikaye tabanlı oyunlarda ekran kartı yetersiz kalabilir.

Hocam RX 550 biraz az olmamış mı?

i5 iyi olur mu? Eski diye biliyorum.

Monitör için @SkyRose

Hocam RX 550 biraz az olmamış mı?

Bu arada ekran kartı çok iyi önermenize gerek yok, işlemci odaklı olsun.

Evet kendisi biraz düşük. Zaten kendisine soru olarak yönelttim.
i5 iyi olur mu? Eski diye biliyorum.
Hayır, bu yeni nesil versiyonu.

Toplam 2450TL, Gaming gecesinden 1800TL'ye RX 5500 XT almaya çalışın öyle toplam 4250TL yapıyor ileride para olunca 1 adet daha RAM ekleyin.
Monitör 1300TL gayet iyi kendimde sahibim, 4ms olması sizi yanıltmasın gtg 4ms çoğu monitör 1ms demesine rağmen ortalama gtg 3-5 arası veriyor bu bütçede Samsung sadece kağıt üzerinde 1ms yazmamış.

Toplam 2450TL, Gaming gecesinden 1800TL'ye RX 5500 XT almaya çalışın öyle toplam 4250TL yapıyor ileride para olunca 1 adet daha RAM ekleyin.
Monitör 1300TL gayet iyi kendimde sahibim, 4ms olması sizi yanıltmasın gtg 4ms çoğu monitör 1ms demesine rağmen ortalama gtg 3-5 arası veriyor bu bütçede Samsung sadece kağıt üzerinde 1ms yazmamış.
İşte bu gayet güzel.

Gaming gecesinde her zaman o ürün olmuyor. Ayrıca düşük ekran kartı istemiş.

Gaming gecesinde her zaman o ürün olmuyor. Ayrıca düşük ekran kartı istemiş.

Bu bütçede R5 5600X sistem alamadığı için düşük ekran kartı gereksiz,i5 10400Fli sistemden alacağı performans çok düşük kalacak attığım şekilde alırsa daha performanslı olur, ekran kartı GTX1650s de tercih edilebilir.

Bu bütçede R5 5600X sistem alamadığı için düşük ekran kartı gereksiz, i5 10400FLI sistemden alacağı performans çok düşük kalacak attığım şekilde alırsa daha performanslı olur, ekran kartı GTX1650s de tercih edilebilir.

İkisini de bu bütçede bulmak zor. Gaming gecesinde o ekran kartını bekler de bekler. Çok yakın bir zamanda bu fiyata vereceklerini düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı