44 Oyunlu steam hesabı satılık

drunkenmaster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle 44 oyunumu satmaya karar verdim maddi sıkıntılarımdan dolayı

istanbul içi
Fiyat: 400 tl

steamcommunity.com: Steam Community :: SPARTAAA
L2QN6V.png

bjyp7G.png

alıcıya şimdiden hayırlı ugurlu olsun

Steam hesabı satışı yasal bir şey değil. Eğer Steam'e bu konuda şikayet giderse hesabınız banlanabilir. Ayrıca siz hesabınızı sattıktan sonra alan kişi hesap bilgilerini değiştirse bile mail yoluyla steamle iletişime geçip bir şekilde kandırıp geri alma şansınız var. Pek güvenipte almayabilirler.

Bildiğim kadarıyla Sosyal'de Steam hesabı satmak yasak.
Bilmiyordum konuyu kapatmak için ne yapmam gerek bilgilendirdiginiz için teşekkür ederim

Steam hesabı satışı yasal bir şey değil. Eğer Steam'e bu konuda şikayet giderse hesabınız banlanabilir. Ayrıca siz hesabınızı sattıktan sonra alan kişi hesap bilgilerini değiştirse bile mail yoluyla steamle iletişime geçip bir şekilde kandırıp geri alma şansınız var. Pek güvenipte almayabilirler.
öyle bişey yapma çabasına girmem çünkü çalamam gizli soru dahilinde bütün her şeyi alıcının üzerine geçiricegim için hiç bir şekilde çalma gibi bi durumum söz konusu olmaz imkansız bu dediginiz şey

Bildiğim kadarıyla Sosyal'de Steam hesabı satmak yasak.
Steam Hesabı Satmak Yasal Mı? | Technopat Sosyal güncel

Son düzenleme:
Siz yapabilirsiniz demiyorum ama biracık steamin bu konuda ki açıklamalarını araştırırsanız bulabilirsiniz.

Siz yapabilirsiniz demiyorum ama biracık steamin bu konuda ki açıklamalarını araştırırsanız bulabilirsiniz.
bilgilendirir misin? Öyle bir şey yok gizli sorudan tut her şeyine kadar alıcıya geçiricem diyorum. Nasıl çalma gibi bir durumum olsun ki arkadaşım e-posta vs vs. lütfen sözle kalma elinde delille gel yada buraya boş yazılarla doldurma teşekkür ederim

bilgilendirir misin? Öyle bir şey yok gizli sorudan tut her şeyine kadar alıcıya geçiricem diyorum. Nasıl çalma gibi bir durumum olsun ki arkadaşım e-posta vs vs. lütfen sözle kalma elinde delille gel yada buraya boş yazılarla doldurma teşekkür ederim

Eğer ingilizceniz var ise ki olduğunu düşünüyorum rahatlıkla ingilizce search yaparak bulabilirsiniz. Agresifliğe gerek yok. Steam hesabınızı satmak için görüntüsünü koymuşsunuz ama bir kişi buradan ss alsa ve steame iletse bu bile hesabınızı sıkıntıya sokar. Ben sadece uyarmak istedim. Sana güvenmezler falan da demedim. Boş yazı olduğunu düşünebilirsin. Konu tartışmaya dönmesin senin konun kapanmasın tartışma olduğu için. Ama size kaynak sunmayacağım. Eğer durumu çok merak ediyorsan Gabe amcaya mail bile atabilirsin kendisi birçok kullanıcı mailine cevap vermiş. İyi forumlar. İyi satışlar.

Hesabınızda bulunan oyunların fiyatı 350 TL gibi bir ücrete ulaşmıyor. Hesapta belirtmediğiniz artı bir özellikmi var acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı