44 tuşlu RGB LED kumandasında DIY tuşu nasıl ayarlanır?

alfabe

Hectopat
Daha fazla  
Kumandadaki DIY kısmını nasıl programlayacağız?

20200207_160712.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostum. Benim de kullandığım bir kumanda bu. Kurulumu çok basit. DIY tuşları kendi özel renklerini seçmeni ve kaydetmeni sağlıyor.

Kendi özel renklerini kaydetmek için hangi DIY tuşunu istiyorsan (mesela DIY1) ona bas ve hemen üstündeki kırmızı, yeşil ve mavi ok tuşları ile (yukarı ve aşağı yönlü) istediğin rengi ayarla ve sonrasında ilk bastığın DIY tuşuna (mesela DIY1) gene bas ve istediğin renk o DIY tuşuna kaydedilsin.

Saygılarımla.

Merhaba dostum. Benim de kullandığım bir kumanda bu. Kurulumu çok basit. DIY tuşları kendi özel renklerini seçmeni ve kaydetmeni sağlıyor.

Kendi özel renklerini kaydetmek için hangi DIY tuşunu istiyorsan (mesela DIY1) ona bas ve hemen üstündeki kırmızı, yeşil ve mavi ok tuşları ile (yukarı ve aşağı yönlü) istediğin rengi ayarla ve sonrasında ilk bastığın DIY tuşuna (mesela DIY1) gene bas ve istediğin renk o DIY tuşuna kaydedilsin.

Saygılarımla.
Merhaba dostum. Bende değişmiyor. Yukarı ve aşağı oklarına basıyorum renk değişmiyor.

Merhaba. Bende de değişmiyordu eğer çok basarsan rengin değiştiğini fark edeceksin. Mesela kırmızı ile yeşile bas sonra maviye dondüğünü far edeceksin.

Geri
Yukarı