440 TL'ye 100M alınır mı?

mATX

Kur böyle yükselmeye devam ederse o fiyatlara zor bulunur.
Corsair spec delta vs 100M desem kim alir? Spec delta'nin kaucuk kablo kanallari ve celikten yapilmasi güzel ama airflowu 100m'e gore nasil olur bilmiyorum.

mATX
cingen kasa istemiyorum, gene de sagolun. ayrica dark diamond pro yerine airflowu ayni olan ama malzeme kalitesi ve tasarimi kat kat daha iyi olan spec delta rgb'yi tercih ederim.

Spec Delta' yı atacaktım hocam ama outlet ürünü istemezsiniz diye atmadım. Tabii ki SPEC-DELTA iyidir.
2.el de alabilirim, outlet vs fark etmez. N11 deki outlet urunu bende gordum ayni saticidan outlet cs3030 istettim. Ama nedense kasa da guvenemedim. Ayrica daha power supply'm yok. Outlet Spec delta+Cv550 cashback+kuponla 630 Tl'ye geliyor.
100M+Vx plus alirsam 740, Spec delta+Cv550 630'a geliyor ama outlet. Kararsiz kaldim.

Spec-Delta ve CV ikilisi daha iyi olur. Her şey hava akışı daha iyi olanı seçmekle bitse keşke ayrıca hava akışı iyi olan aynı zamanda daha çabuk toz tutar. O zamanda daha sık bakım yapman gerekir.

İkinci el kasa ayrı PSU alabilirsen alttaki kasalardan birini alıp kalan bütçeye hariçten PSU alabilirsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı