4400 TL GTX 1660 Ti içeren sistem toplama

ersin97

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Makine mühendisi
Arkadaşlar 4400 ₺ bütçe ile 1660 Ti ekran kartlı bir sistem toplamak istiyorum. Sizce parça parça mı almak mantıklı yoksa kasa halinde mi? Uyumlu parçaları nasıl seçeceğim? Montajı çok zor olur mu? En çok korktuğum konu güç kablosunu yanlış takıp fazla akım vs. vermek 😁 Sistem önerilerinizi bekliyorum.

Ben webtekno Gold 16 adlı sistemi almıştım incehesap'dan, aldıktan bir kaç ay sonra Bu sistem çıktı pişman oldum :D Sizin içinde en iyi seçenek bu oldugunu düşünüyorum. Bu sistemi özelleştirerek İşlemciyi R5 1600, Ekran kartını RTX 2060 yapıp almanızı öneririm. 4439 küsür TL'ye denk geliyor. Parça parça toplamayın, hazır sistem alın daha uygun oluyor. Parça parça toplamak için zaman harcamanız gerekiyor sürekli uygun fırsat, indirim beklemeniz gerekiyor.

Ben webtekno Gold 16 adlı sistemi almıştım incehesap'dan, aldıktan bir kaç ay sonra Bu sistem çıktı pişman oldum :D Sizin içinde en iyi seçenek bu oldugunu düşünüyorum. Bu sistemi özelleştirerek İşlemciyi R5 1600, Ekran kartını RTX 2060 yapıp almanızı öneririm. 4439 küsür TL'ye denk geliyor. Parça parça toplamayın, hazır sistem alın daha uygun oluyor. Parça parça toplamak için zaman harcamanız gerekiyor sürekli uygun fırsat, indirim beklemeniz gerekiyor.

Kötü olmuş sizin adınıza 😁 Peki incehesap güvenilir mi? Bir sorun yaşadınız mı? İşlemciyi o kadar düşürmek istemiyorum. Çizim programları da kullanıyorum.

Kötü olmuş sizin adınıza 😁 Peki incehesap güvenilir mi? Bir sorun yaşadınız mı? İşlemciyi o kadar düşürmek istemiyorum. Çizim programları da kullanıyorum.

Bugüne kadar alışveriş yaptığım en iyi firma diyebilirim. Tabi bu işlerde memnun olan da var olmayan da. Lakin benim için bir problem oluşmadı. Her zaman müşteri hizmetlerine vs. ulaşabildim, yardımcı oldular tavsiye ederim. R5 1600 güçsüz bir işlemci değil. Revize edilen versiyonu R5 2600'e denk güçte. R5 1600 sizi idare edecektir diye düşünüyorum ben. İncehesap revize edilen versiyonunu gönderiyor hatta. İşte uzun lafın kısası ben eğer sizin yerinizde olsam bu sistemi alırdım. RTX 2060 az iştah kabartmıyor değil nasıl olsa o fiyata :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı