4400 TL GTX 960 Sistem Toplama

Resimdeki gibi sistemi güncelleyerek daha çok performanslı bir hâle getirebilirsin. Stoklarda Sapphire kalmamış, o yüzden 2. alternatif olan MSI ekledim. Anakartı H170 Gaming serisi, bellekleride 2133 MHZ olarak tercih edersiniz biraz daha uygun fiyata gelir sistem.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    124,5 KB · Görüntüleme: 240
Resimdeki gibi sistemi güncelleyerek daha çok performanslı bir hâle getirebilirsin. Stoklarda Sapphire kalmamış, o yüzden 2. alternatif olan MSI ekledim. Anakartı H170 Gaming serisi, bellekleride 2133 MHZ olarak tercih edersiniz biraz daha uygun fiyata gelir sistem.
@kartalhaber001 Sistem harika ama monitör çöp. Artık ikisi arasında seçim yapacaksın, sistemi kısarak monitörün iyisini al derim.

@GCN Adamım o kadar kötü değil be. :)Hatta benim fikrim o fiyat içinde 1MS tepkime süresi, alternatif bağlantı portları, 1080P çözünürlük. Bence gayet iyi. :)

Ben anlama TN panel çöp der geçerim. İsterse 2 bin lira olsun etiket fiyatı. Burada göz sağlığı, göz zevki, kaliteli renkler ve derinlik hissiyatı önemli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Taktınız 1ms olayına.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı