441.87 - WHQL NVIDIA güncellemesi sorunlu

BlackCowboy

Hectopat
Yer
Bursa
Arkadaşlar merhaba.

Dün yayınlanan NVIDIA sürücüsü 441.87, eski sürüm olan 441.66'dan yükselttiğim anda bilgisayar kilitlendi ve çok yavaş çalışmaya başladı. Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadığım NVIDIA güncellemelerin de ilk kez böyle bir sorun yaşadım. Sürücüyü kaldırdığım anda tekrar eski sürüme döndü ve her şey normalleşti. Bu her bilgisarda olacak diye bir şey yok ancak sorun yaşarsanız sürücüyü direkt kaldırın. Bilginize.

Sorunlu sürücü
Versiyon: 441.87 - WHQL
Tip: Grafik Sürücüsü
Sürüm Tarihi: Mon Jan 06,2020
İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
Dil: Turkish
Dosya Boyutu: 575.33 MB

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, İmzanızdaki Sistemden farklı olarak ben 1070 Tİ kullanıyorum. Dün indirdim bu sürücüyü. Temiz Kurulum yap seçeneği ile kurmaya başladığımda, yeniden başlatmam gerektiği ile alakalı bir uyarı gördüm. Bunu NVIDIA güncellemeleri yaparken ilk defa gördüm. Nitekim PC'yi kapatıp yeniden açtığımda yükleme devam etmedi. Lakin Windows arama kutusuna Experience yazdığımda Nvidia Experience üzerinden kurulumu tekrar başlattım. Hatasız kurulum gerçekleşti. Şuan gayet memnunum. Tavsiyem şudur. Son sürümü Experience üzerinden değilde tarayıcı üzerinden indirip, Windows Program Ekle\Kaldır üzerinden kaldırıp, PC'yi yeniden başlatın (NVIDIA ile alakalı hiç bir yazılım kalmasın). Sonrasında tarayıcı üzerinden indirmiş olduğunuz son sürümü manuel kurmaya başlayın. Herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Sürücülerde temiz kurulum yazdığına bakmayın illa ki çöp dosya kalıyor.

DDU ile temiz kurulum yapın. Kayıt defteri ayarlarına varıncaya kadar siliyor. En ufak sorun dahi yaşamadım.

DDU'nun ayarlarından "Güvenli modda başlat seçeneğini göster" kutusunu işaretleyin. Ve güvenli moda girerek "Temizle ve yeniden başlat'ı" seçin

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba.

Dün yayınlanan NVIDIA sürücüsü 441.87, eski sürüm olan 441.66'dan yükselttiğim anda bilgisayar kilitlendi ve çok yavaş çalışmaya başladı. Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadığım NVIDIA güncellemelerin de ilk kez böyle bir sorun yaşadım. Sürücüyü kaldırdığım anda tekrar eski sürüme döndü ve her şey normalleşti. Bu her bilgisarda olacak diye bir şey yok ancak sorun yaşarsanız sürücüyü direkt kaldırın. Bilginize.

Sorunlu sürücü
Versiyon: 441.87 - WHQL
Tip: Grafik Sürücüsü
Sürüm Tarihi: Mon Jan 06,2020
İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
Dil: Turkish
Dosya Boyutu: 575.33 MB
Ben de sorun yaşadım. Şimdi 441.66'ya geriye aldım çözüldü . Benim sorunum FPS yüksekti fakat kasma hissi vardı şuan yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı