446 puanla Doğan Cüceloğlu lisesine girebilir miyim?

Ali Pala

Decapat
Daha fazla  
LGS sonucum nasıl doğan cüceloğlu fen lisesine girmek istiyorum. Bu sonuç ile girebilir miyim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220630-202035_Chrome.jpg
    Screenshot_20220630-202035_Chrome.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 358
Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz lise buysa gidemezsiniz gibi. Yüzdelik dilim 2022'nin olmasa bile bu sene dilimler daha da düştü.

Burası ama kontenjan biraz fazla olduğu için şansımı deneyeceğim hocam bir de benim yüzdelik dilimime uyan önerebileceğiniz lise var mı?

hocam ek tercihlerle gelebilir içinizi ferah tutun. Benimde458 %2, 02 hayal ettiğim gibi gelmedi, istediğim lise 1,89 ile kapatmış geçen sene. Bakalım bu sene ek tercih zart zurt uğraşacağız sizce gelir mi?

Hocam şimdi tekrar baktım bir önceki seneye göre yüzdeliği 0,12 yükselmiş, bu senede o kadar yükselirse ek tercihlerden gelir bence.

Hocam ek tercihlerle gelebilir içinizi ferah tutun. Benim DE458 %2, 02 hayal ettiğim gibi gelmedi, istediğim lise 1,89 ile kapatmış geçen sene. Bakalım bu sene ek tercih zart zurt uğraşacağız sizce gelir mi?

Hocam şimdi tekrar baktım bir önceki seneye göre yüzdeliği 0,12 yükselmiş, bu senede o kadar yükselirse ek tercihlerden gelir bence.

Hocam kontenjanı kaç ve hangi lise.

Yeni konular

Geri
Yukarı