45.000 - 58.000 TL arası Gaming laptop önerisi

Bütçe
45.000 58000
Bende G18 kullanıyorum. Bugün servise bıraktım. Klavyedeki space tuşunun sol tarafi basmamazlik yapıyor ve oyunda şarjdayken batarya eksilmesi oluyor.g18ler biraz kronik çıktı sanırım

Space tusu sans isi de o cihaz 300w adaptorle gelmiyor mu hocam? Hibrit sarj ayagina cihaz kademeli pil mi dusuruyor acaba?

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum.

Bu cihaza yöneldim ciddi anlamda incelemesi vs yok baktım ama yabancı hep HP hiç kullanmadım kaliteli cihazlar mı üretirler acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
4090 olanın incelemesi hocam. Ben kalitesini beğendim, termal sorunuda yok.

Bence ürün fiyatına göre epey iyi duruyor. Satan firmayı daha önce duymadım, o konu hakkında bir şey diyemem.

Firma sağlam hocam. Yurt dışı fiyatını TL'ye çevirince daha pahalıya geliyor. Bu ekonomide maalesef ki uygun, bu özellikte ve kalite de bir laptop için.

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum

Bu cihaza yöneldim ciddi anlamda incelemesi vs yok baktım ama yabancı hep HP hiç kullanmadım kaliteli cihazlar mı üretirler acaba ?
Hp kaliteli bir markadır. İncelemesi olmama sebebi 4000 serisi kart barındıran cihazların Türkiye ve Avrupa pazarına yeni giriş yapmış olması.

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum

Bu cihaza yöneldim ciddi anlamda incelemesi vs yok baktım ama yabancı hep HP hiç kullanmadım kaliteli cihazlar mı üretirler acaba ?

MT Bilisim merdiven alti degil bu arada hatta resmi HP saticilarindan birisidir zamaninda sponsorluk icin gorusmustum sahibinin ismi de Metin diye hatirliyorum MT ismi de ordan geliyor galiba. OMEN'e gelirsek urunun kalitesi iyidir sogutmasi da gayet iyi ozellikle Gaming HUB uygulamasi epey islevsel undervolt bile yapabiliyorsunuz.

Space tusu sans isi de o cihaz 300W adaptorle gelmiyor mu hocam? Hibrit şarj ayagina cihaz kademeli pil mi dusuruyor acaba?

280 watt ile geliyor. Aslında kararsızda kaldım. Performansa bir etkisi yok. Aldigim yerde ayni cihazda yok. Para iadesi alsam yerine aynısını alamam. Ya masaüstü toplayacağım ya da elimdeki Nitro ile devam edecegim.

Merhaba, aktif olarak tasarım işleri ile uğraşıyorum. Yakın zamanda MacBook Pro M1 kullanmış idim, çok iyi bir cihaz idi ama oyun açısından ihtiyaç karşılamadığı için elden çıkardım.

Ekran ve renk kalitesi iyi tercihen 17 inç bir cihaz arıyorum. Kasası da çok dandik olmasa rahat rahat kullanırım. Önceden bir Monster kullandım kasa kalitesi rezalet idi, zamanla avuç izi vs çıkıyordu. O kalitede bir cihaz aramıyorum. ASUS ROG'ta kullanmış idim güzel bir cihazdı.

Şu cihazı tavsiye ederseniz bu cihaz ya da önereceğiniz güncel malzeme başka bir cihaz olursa öneriniz benim için çok kıymetli. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bütçem 45 ve 58 bin arası.

Böyle bi laptop buldum ROG serisi: https://www.hepsiburada.com/asus-ro...lgisayar-p-HBCV00002D5X2N?magaza=GpnTeknoloji

Merhaba, aktif olarak tasarım işleri ile uğraşıyorum. Yakın zamanda MacBook Pro M1 kullanmış idim, çok iyi bir cihaz idi ama oyun açısından ihtiyaç karşılamadığı için elden çıkardım.

Ekran ve renk kalitesi iyi tercihen 17 inç bir cihaz arıyorum. Kasası da çok dandik olmasa rahat rahat kullanırım. Önceden bir Monster kullandım kasa kalitesi rezalet idi, zamanla avuç izi vs çıkıyordu. O kalitede bir cihaz aramıyorum. ASUS ROG'ta kullanmış idim güzel bir cihazdı.

Şu cihazı tavsiye ederseniz bu cihaz ya da önereceğiniz güncel malzeme başka bir cihaz olursa öneriniz benim için çok kıymetli. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bütçem 45 ve 58 bin arası.

Bide bu var: Asus ROG Strix G18 G814JI-N6107 13. Nesil Intel i9-13980HX 16GB RAM 1TB SSD 8GB RTX4070 18 inç QHD+ 240Hz

Sadece 4000 serisi bakıyorum hocam.

Zira ben seçimden sonra da 4000 serisinin fiyatlarının düşeceğini zannetmiyorum. Fiyatlar hiç düşmüyor hep yükseliyor ne yazıkki.

HP omen 17ye iyice odaklandım. Bir iki güne alacağım umarım.

Peki sizce bu fiyatlar da düşüş olurmu ileriki günlerde . Yada 2 sene sonunda elimden çıkarıp model değiştirmek istesem değerini ne kadar kayıp eder acaba.

@Görkem Say hocam ne düşünürsünüz son yorumum için

@midgardian hocam sizinde son mesajım için bir fikir vermenizi istesem

Son düzenleme:
Ekonomi toparlayayıncaya kadar döviz sürekli artmaya devam edecek. Yeni ekran kartı serisi piyasaya çıkmadan çok bir değer kaybı olacağını düşünmüyorum. İkinci el ve garantisi dolmuş bir ürün elbette ki bir miktar fark eder. Bir sürpriz olmazsa Ti veya super diye isimlendirilen versiyonlar hariç yeni bir ekran kartı çıkmaz 2 sene içinde NVIDIA tarafında. İşlemci nesli daha hızlı eskiyor onda da ciddi bir fark olacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı