45 saniye ödev videosu için konu önerisi

Merhaba arkadaşlar, hocamız bir video istedi. 45 saniye olacak ve giriş gelişme sonuç olacak. Ayriyeten ne nasıl yapılır şeklinde konu kısıtlaması yok. Bana bu konu hakkındaki önerilerinizi söyler misiniz? Konu olarak ne nasıl yapılır için örnek lazım, ne yapabilirim yani? Aklınıza gelen bir şey varsa söylerseniz minnettar kalırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, hocamız bir video istedi. 45 saniye olacak ve giriş gelişme sonuç olacak. Ayrıyeten ne nasıl yapılır şeklinde konu kısıtlaması yok. Bana bu konu hakkındaki önerilerinizi söyler misiniz? Konu olarak ne nasıl yapılır için örnek lazım, ne yapabilirim yani? Aklınıza gelen bir şey varsa söylerseniz minnettar kalırım.

Doğal afetler olabilir.

Teknoloji, oyun alanı serbest ise Enis Kirazoğlu videoları izleyin. Sonrasında 45 saniyelik cümlelerini not edin ve ödevinizi yapın.

Gençlerin güncel ülke sorunlarına kayıtsız kalmaması, gelecek bir sonraki seçimde seçmen olacaklarının hatırlatılması, geleceklerini inşaa etmekte seçimlerinin önemini anlatabilirsin. Bunun için güzel bir araştırma yaparak önceki dönemlerde genç kesmin sorunlarını araştır. Sokaklarda neleri nasıl protesto etmişler araştır. Daha sonra günümüzde gençlerin sorunlarını ve beklentilerini araştır. (Anarşistlik yapmadan :) )

Detay verebilir misiniz?
Ne gibi bir video istedi? Siz kamera karşısına çıkıp mı anlatacaksınız yoksa bilgisayar üzerinden bir video hazırlayıp animasyon gibi mi sunacaksınız?

Merhaba arkadaşlar, hocamız bir video istedi. 45 saniye olacak ve giriş gelişme sonuç olacak. Ayriyeten ne nasıl yapılır şeklinde konu kısıtlaması yok. Bana bu konu hakkındaki önerilerinizi söyler misiniz? Konu olarak ne nasıl yapılır için örnek lazım, ne yapabilirim yani? Aklınıza gelen bir şey varsa söylerseniz minnettar kalırım.
60 Saniye İzle 45 saniyede yapmaya çalış.

Screenshot_1.jpg

Arkadaşlar dediğiniz şekil değil nasıl desem size bir video yapacağım kendimi çekeceğim vs ve bunu 45saniyeye sığdırıp çekeceğim mesela kek nasıl yapılır gibi vs bir şey.

Detay verebilir misiniz?
Ne gibi bir video istedi? Siz kamera karşısına çıkıp mı anlatacaksınız yoksa bilgisayar üzerinden bir video hazırlayıp animasyon gibi mi sunacaksınız
kamera karşısı knkm

Yeni konular

Geri
Yukarı