450.000 TL SUV Önerisi

Özellikle 4x4 istediğiniz için sizin yerinizde olsam 1.6 CRDI N-Line Plus 4x4 alırdım alternatif olarak Kia Sportage Prestige tercih edebilirsiniz eğer 4x2 düşünseydiniz kesinlikle Seat Ateca FR önerirdim estetik olarak ve donanım olarak fiyatına göre bence çok iyi bir araç.
Ateca Tiguan'ın aynısı. Wag grubunda hep aynı.

Ateca FR Tiguan R Line donanımına yakın ve R Line Tiguan'dan daha ucuz.

Sportage'da 4X4 göremedim.
Özellikle 4x4 istediğiniz için sizin yerinizde olsam 1.6 CRDI N-Line Plus 4x4 alırdım alternatif olarak Kia Sportage Prestige tercih edebilirsiniz eğer 4x2 düşünseydiniz kesinlikle Seat Ateca FR önerirdim estetik olarak ve donanım olarak fiyatına göre bence çok iyi bir araç.

Ateca FR Tiguan R Line donanımına yakın ve R Line Tiguan'dan daha ucuz.
Kona mantıklı görünüyor.

Bayilerde yok galiba lakin malum sitede 0 olarak satılıyor 2020 model.
Pek oralardan alma taraftarı değilim. 5-10 fazla koyuyorlar zaten.
Arkdaşlar teşekkür ederim, Elite Plus 4x4 1.6 CRDi Tucson alacağım. Dizel, 7 İleri Otomatik. 440000TL. Bütçem de gayet güzel yetiyor. Kapanma bitince Bayi'ye gidip görüşeceğim.

Son düzenleme:
Hocam bütçe B SUV için fazla ama C SUV düşünmüyorum. Ayrıca Ateca yerine Tiguan'ı tercih ederdim.

Teşekkür ederim, İradem olduğu için araştırabiliyorum. Sen bana Şahin al dedin diye Şahin almayacapım. Onun gibi düşün.
Ben "siz" diye hitap ediyorum sen "sen" diye hitap ediyorsun. Bunu da üç kişi beğenmiş bir Türkiye klasiği daha.
Hocam zaten konu sahibinin kararlarına kalmış arabanın sorunlarını falan araştırarak kendisi tercih yapabilir sadece öneriler sunuluyor.
Tabiki kendisi karar verebilir, ben de bu konuda kendi fikrimi nezaket çerçevesinde paylaştım zaten. Hatta karşılığında biraz tepkili bir mesaj aldım :)

B SUV'a geçmeni önermem. Hele A4'ten sonra hiç önermem. Sıfır olmayacaksa dolu C SUV da alınır. Bir de liste fiyatlarına aldanmayın araç bulursanız ciddi indirim yapıyorlar. Hele VW'de çok fazla bu durum.

Hayırlı olsun şimdiden güzel araçtır. Hyundai'de 7 ileri DCT yarı otomatikte vites robotu arızası olabiliyor DSG gibi. Tucson'da durum farklı mı bilmiyorum. Tiguan'ın liste fiyatından 50 bin falan düşebilirsiniz kafadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı