450-500 TL'ye kahverengi veya mavi switch klavye önerisi

Bütçe
450-500

Reechi

Picopat
Daha fazla  
Sorum basit. Kahverengi switch olursa hiçbir özellik beklemem, şayet mavi olursa bilek desteği, RGB aydınlatma, büyük enter şart. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam bu klavyelerden büyük enterli olan vardı, hangi modeldi biliyor musunuz? Trust'ın bilek desteğini buldum 75 TL'ye muhtemelen ikisini alırım.
Hocam bu klavyelerden büyük enterli olan vardı, hangi modeldi biliyor musunuz? Trust'ın bilek desteğini buldum 75 TL'ye muhtemelen ikisini alırım.

Rampage Hydra R6 Full RGB Gaming Pro Blue Switch Mekanik Klavye Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe muhtemelen bu forumda olmasaydım gözüm kapalı alırdım ama Rampage'in kalitesiz olduğunu duydum çokça kez hem de,drop Plus modeli hariç

Rampage Hydra R6 Full RGB Gaming Pro Blue Switch Mekanik Klavye Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe muhtemelen bu forumda olmasaydım gözüm kapalı alırdım ama Rampage'in kalitesiz olduğunu duydum çokça kez hem de,drop Plus modeli hariç
Rampage'in güzel modelleri var ama klavyelerine hiç bulaşmayın.
Size yanlış bilgi vermek istemiyorum ama sanırım bu klavyenin Türkçe tuş dizilimli olanı büyük enterlıydı, tam emin değilim.

Bahsettiğiniz model bu sanırım;

Rampage'in güzel modelleri var ama klavyelerine hiç bulaşmayın.

Size yanlış bilgi vermek istemiyorum ama sanırım bu klavyenin Türkçe tuş dizilimli olanı büyük enterlıydı, tam emin değilim.

Bahsettiğiniz model bu sanırım;

Evet hocam çok teşekkür ederim ancak dediğim bilek desteği stokta yokmuş ayrıca bu modelle üstteki atılan modeldeki Switch aynı mıdır hissiyat kalite farkı?

Yeni konular

Geri
Yukarı