450 euro akıllı saat önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar Almanya'dan alacağım ve 450 Euro bütçem var. Sizden ricam kaba durmasın Huawei Watch GT2-3 gibi. Uygulama mağazası benim kırmızı çizgim ne olursa olsun istiyorum.
Not: iPhone kullanıyorum normalde Galaxy Watch 4 alacaktım fakat iOS ile eşleşmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Almanya'dan alacağım ve 450 Euro bütçem var. Sizden ricam kaba durmasın Huawei Watch GT2-3 gibi. Uygulama mağazası benim kırmızı çizgim ne olursa olsun istiyorum.
Not: iPhone kullanıyorum normalde Galaxy Watch 4 alacaktım fakat iOS ile eşleşmiyor.
Apple Watch düşündünüz mü?

Apple Watch düşündünüz mü?

Apple Watch 7 alın madem iPhone kullanıyorsunuz.

Çok beğendim ama şarjı 1 gün bile gitmiyor ben bütün özelliklerini kullanacağımdan sıkıntı yaşarım.

Belirttiğim gibi.

Herkes aynı anda yazmış 😄

Watch SE kullanıyorum ben, her gün şarja takıyorum aslında 2 günü de çıkarır ama her gece yatarken şarja bırakıyorum, kalktığımda geri takıyorum. Zaten çoğu insan klasik kol saatlerini de yatarken çıkardığı için aynı hesaba geliyor, şarj uğraştırıcı bir şey olmuyor.

Son 3 yıldır Apple Watch'tayım (SE'den önce Series 1 kullanmıştım) şarj durumuna alıştım. Apple Watch'tan önce Mi Band 2 kullanmıştım, 25-30 gün gidiyordu ondan buna geçince şarj konusu beni de düşündürdü her gün bunun şarjıyla mı uğraşacağım diye ama 3 yıl sonunda diyebiliyorum ki uğraştırdığı bir şey yok. Akşam bırak, sabah tak. Sadece uyku takibi yapılamıyor yatarken sarja takınca ama o da çok gerekli değil bence.

Telefonlarda 1 gün gidiyor zaten her gece telefonun yanına Apple Watch da takmak bir sorun değil gibi. iPhone kullanıyorsanız Apple Watch biçilmiş kaftan, ikisinin uyumu müthiş.

Geri
Yukarı