450 TL bandında kırmızı Switch klavye önerisi

Hocam şikayetvar.com`a bakarak hareket ederseniz klavye alamazsınız zaten. Her marka ürünle ilgili tonlarca şikayet var.
Bahsetmek istediğim şikayevar.com değil.

Gamepower'ın böyle ürünlerinde zaten çok sık rastlanan bir sorun var.

Aynısından insanların da başına geliyorsa ve bunlar hakkında şikayet varsa o ürün de az olabilir ama yine de sorun yaygınlaşıyor.

Olay Calypso modeli de değil markasının klavyeleri.

Örneğin bende James Donkey M.2 SSD modeli var ve herkes JamesDonkey ürünlerine nefret kusuyor ama ben de hiç bir sorun olmadı ama bunu önermem mesela daha iyi ürünler varken.

Aslında markaya göre değil modele göre konuşmalıyız biliyorum ama bu sorunlar çok yaygın artık böyle markalarda gidip alırsa sorun yaşarsa size burada gelip "Bana neden bunu önerdin" der.

Ama bu fiyatta almak zorunlu diyorsanız alabilir yapabileceği başka bir şey yok gibi duruyor.

Bunu öneririm. Kailh red switch kullanıyor. Aşamazsanız;

Sorun yaşayan görmedim şu ana kadar.
Rampage fena değil gibi.

Herkese çok teşekkürler, canlı dersler dolayısı ile pek cevap yazamadım. Redragon Indrah düşündüğüm model fakat sesinden dolayı tam emin olamadım. Biliyorsunuz, mavi switch kullanıyor. Onun için konuyu açtım, Legion'u zorlayacağım. Sanırım kaliteli bir klavye, her yerde öneriliyor.

Herkese çok teşekkürler, canlı dersler dolayısı ile pek cevap yazamadım. Redragon Indrah düşündüğüm model fakat sesinden dolayı tam emin olamadım. Biliyorsunuz, mavi switch kullanıyor. Onun için konuyu açtım, Legion'u zorlayacağım. Sanırım kaliteli bir klavye, her yerde öneriliyor.
Fps oyunu oynuyorsanız tavsiye etmem. Çok rahatsız ediyor mavi switch. Tabi markadan markaya değişir ama her türlüsü rahatsız ediyor.

Arkadaşlar Lenovo'da Türkçe karakterler yok sıkıntı yaşar mıyım? Örneğin C ya da Ğ harflerini yazmak istesem nasıl yazabiliyorum? İsmim çağrı ismimi bile yazamıyorum çünkü.

Arkadaşlar Lenovo'da Türkçe karakterler yok sıkıntı yaşar mıyım? Örneğin C ya da Ğ harflerini yazmak istesem nasıl yazabiliyorum? İsmim çağrı ismimi bile yazamıyorum çünkü.
Bir sorun olmuyor diye biliyorum, bilgisayardan Türkçe - Q seçeneğini seçtiğinizde, siz bastığınızda "İ" yazıyor mesela fakat yerinde virgül işareti vesaire oluyor.

Sifir Rampage vs almaktansa ikinci el kaliteli bir klavye de bakabilirsin. Switch tamamen kisisel zevke dayali. Ben ilk Blue Switch sonra brown sonra Kirmizi'ya gectim oyle soyleyeyim. Temiz ikinci el HyperX alloy FPS falan bakabilirsin mesela. Cesit cok yani ama dedigim gibi Rampage vs bir klavye hiç onermem

Geri
Yukarı