450 TL Kablosuz Fare önerisi

Bütçe
450

IBarış

Megapat
Makaleler
17
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
Kafamda 2 model var hangisini alacağıma da karar veremedim, sizin başka önerileriniz var ise bekliyorum.

Kafamdaki iki model:
RAZER BASILISK X HYPERSPEED GAMING KABLOSUZ MOUSE - Pckolik
Logitech G304 Lightspeed Kablosuz Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Karşılaştırmaları:
Logitech G305 LIGHTSPEED vs Razer Basilisk X Hyperspeed Side-by-Side Mouse Comparison
https://www.epey.com/klavye-mouse/k...93/logitech-g305_razer-basilisk-x-hyperspeed/

Karşılaştırmalarda Basilisk çok daha üstün gözüküyor ancak sanırım kronik çift tıklama veya sağ tıklama sorunu var, çoğu kişi bu şekilde yorum yapmış. Alan kişiler 3-4 ay sonra bu problem ile karşılaşmış, kullanan var ise yorumlarını bekliyorum.
G304'te de Logo silinme ve üstündeki plastiğin zamanla aşınması gibi bir problem varmış buna pek takılmıyorum, zamanla eskiyecek tabii ki.

İkisinin arasındaki en büyük fark G304 400 IPS Basilisk 450 IPS, G304 10 milyon tıklama ömrü sunuyor Basilisk 50 milyon ve G304 250 saate kadar pil ömrü sunuyor Basilisk 450 saate kadar. DPI farkı benim için pek önemli değil çünkü DPI değiştiren birisi değilim.

G305+AAA pil+Honeycomb alt ve üst kapak+Honeycomb sağ ve sol tık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Artı -1 Eksi
G305+AAA pil+Honeycomb alt ve üst kapak+Honeycomb sağ ve sol tık.

G305 ve G304 aynı ürün hocam. Ayrıca üst kapağı o şekilde olan modelleri sevmiyorum.

G305 ve G304 aynı ürün hocam. Ayrıca üst kapağı o şekilde olan modelleri sevmiyorum.
Kapakları değiştirmeseniz bile pil modifikasyonu ile fark edilecek miktarda hafifleme sağlarsınız. Ayrıca ben de biliyorum aynı model olduğunu.

Artı -1 Eksi
Kapakları değiştirmeseniz bile pil modifikasyonu ile fark edilecek miktarda hafifleme sağlarsınız. Ayrıca ben de biliyorum aynı model olduğunu.
Basilisk'i sipariş verdim. Derdim hafiflikte değil e-Sporcu olsaydım bu tarz detayları düşünebilirdim.

Bana kalırsa G305 vanilla haliyle bile daha iyi. En azından HERO 16K sensöre sahip.
Ürün karşılaştırmasına göre Basilisk çok daha üstün ve attığım sitede 400 TL. Bilinen her hangi bir sitede 600 TL'den başlıyor, muhtemelen aldığım sitede fiyat güncellemesi unutulduğu için böyle ucuza aldım. Bir 450 TL'lik mouse almak var bir de 600 TL'lik. Sorun yaşarsam zaten iade edeceğim.

Ürün karşılaştırmasına göre Basilisk çok daha üstün ve attığım sitede 400 TL. Bilinen her hangi bir sitede 600 TL'den başlıyor, muhtemelen aldığım sitede fiyat güncellemesi unutulduğu için böyle ucuza aldım. Bir 450 TL'lik mouse almak var bir de 600 TL'lik. Sorun yaşarsam zaten iade edeceğim.

Artı -1 Eksi
Hocam neden uzatıyorsunuz? Zaten almaktan vazgeçtim elimdeki ürün tamamen bozulana kadar kullanıp öyle alacağım da uzatma amacınız nedir yani? Siz bir ürünü kullanıyor veya tavsiye ediyorsunuz diye illa benim o ürünü almam gerekmiyor.

Hocam neden uzatıyorsunuz? Zaten almaktan vazgeçtim elimdeki ürün tamamen bozulana kadar kullanıp öyle alacağım da uzatma amacınız nedir yani? Siz bir ürünü kullanıyor veya tavsiye ediyorsunuz diye illa benim o ürünü almam gerekmiyor.
Karşılaştırmada Basilisk daha iyi dediğiniz için attım. Çünkü değil, bilmiyorsanız bari doğrusunu göstermeye çalışan birisine ayak bağı olmayın. Teşekkür edip geçin.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı