450 TL kasa önerisi

Büyük ihtimalle kasayı "Donanım Arşivi" youtube kanalından gördünüz. Zaten kendiniz de Everest marka kasa kullanıyormuşsunuz. Böyle kalitesiz markaları savunmayın. Zalman N5 MF, attığınız kasadan bariz daha kaliteli. Malzeme ve fan kalitesi, ömrü olarak Zalman çok daha iyi.
İdare etmek için aldım, memnun değilim önermiyorum. Fanların mantığı aynıdır hocam ne tür bir ömür sıkıntısı olabilir?

İdare etmek için aldım, memnun değilim önermiyorum. Fanların mantığı aynıdır hocam ne tür bir ömür sıkıntısı olabilir?
Kendiniz bile söylüyorsunuz. "İdare etmek için aldım". İdare etmek için aldığınız kasayı 450 TL bütçesi olan birine neden öneriyorsunuz? Bir sürü kaliteli seçenek var. Gidip şu dandik kasaları önermeyin.

Kendiniz bile söylüyorsunuz. "İdare etmek için aldım". İdare etmek için aldığınız kasayı 450 TL bütçesi olan birine neden öneriyorsunuz? Bir sürü kaliteli seçenek var. Gidip şu dandik kasaları önermeyin.
Everest Vulcan idare etmek için bir kasadır, uzun kullanımda Gamebooster GB,L06B alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı