450 TL kasa Tavsiyesi

Tuna06711

Hectopat
Arkadaşlar iyi günler herkese. Mesh panel bir kasa arıyorum, ancak RGB ışıklarını istediğim zaman kapatabilecegim bir kasa arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Gametech Velar buldum ben, kumandalı imiş, sanırım kumandalı olanların ışığını kapatabiliyoruz. Bu kasa ile ilgili de yorumlarınıza açığım.
XFX 570 ekran kartım ve Ryzen 5 stok sogutucum var, kasa boyutu çok küçük olmamalı.

Bütçe; 450-500 liraya kadar

Arkadaşlar iyi günler herkese. Mesh panel bir kasa arıyorum, ancak RGB ışıklarını istediğim zaman kapatabilecegim bir kasa arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Gametech velar buldum ben, kumandalı imiş, sanırım kumandalı olanların ışığını kapatabiliyoruz. Bu kasa ile ilgili de yorumlarınıza açığım.
XFX 570 ekran kartım ve Ryzen 5 stok sogutucum var, kasa boyutu çok küçük olmamalı.

Bütçe; 450-500 liraya kadar.

450 liraya düşmüş aslında bu kasa 500 lira falan.

Hoşuma gitti açıkçası ancak ışıkları kapatabiliyor muyum acaba ?

Şu an buldum kontrolcü bulunuyormus kapatabiliyormuşum çok teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Hayırlı olsun MSI kasayı aldıysanız. Birkaç hafta önce 475₺'ye almıştım ben de yine indirimdi. Keşke bugün alsaymışım. :D bir tane de dürüm yerdim.

Ben de büyük ihtimal ileride kasa değişimi yaparsam bu kasayı alırım inanılmaz yakışıklı kasa 😃.

Almışken azıcık fazla verip 100r almanı tavsiye ederim bu arada. Veya ileride hangi kasalar çıkar Allah bilir. :D

Kesinlikle daha neler neler çıkar 😃.
Hoşuma gitti açıkçası ancak ışıkları kapatabiliyor muyum acaba?

Şu an buldum kontrolcü bulunuyormus kapatabiliyormuşum çok teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Aldınız mı hocam.

Geri
Yukarı