450 TL klavye önerisi

Ürün tamamen Philips'in. Ne olduğu gayet belli yani. Marka baskı falan değil. Hiçbir kronik sorunu yok. Ayrıca Çin'de sadece karakterleri basılıyor içeriğiyle hiçbir alakası yok. Gamepower ile kıyasalamanız resmen ürüne hakaret.
Ürün tamamen philipsin değil. Çinde üretilen bir ürün. Marka philips sadece.

Ürün tamamen Philips'in. Ne olduğu gayet belli yani. Marka baskı falan değil. Hiçbir kronik sorunu yok. Ayrıca Çin'de sadece karakterleri basılıyor içeriğiyle hiçbir alakası yok. Switchleri Çin-Kore üretimi diye fason mal olduğunu sanmıyorum. Gamepower ile kıyasalamanız resmen ürüne hakaret.
Emin misin?

Ürün tamamen Philips'in. Ne olduğu gayet belli yani. Marka baskı falan değil. Hiçbir kronik sorunu yok. Ayrıca Çin'de sadece karakterleri basılıyor içeriğiyle hiçbir alakası yok. Gamepower ile kıyasalamanız resmen ürüne hakaret.
Hocam ürünü bildiğinize emin misiniz? Bildiğiniz aliexpresste satılan markasız klavyenin üstüne philips yazılmış. Kronik sorunu var demedim çünkü okadar bilgim yok. Ancak switchler contente ait değil. Content adıyla satılan merdiven altı marka. Üzgünüm ama gamepowerla aynı düzeyde bir ürün.

Aynen. Philips'in.
Bunu bilmiyordum hocam. Ciddi misiniz ya? Philipsin bu kadar düşeceği aklıma gelmezdi. Cidden Frisby bile üzerine marka basmış. Daha havalı olabilir miydi acaba :)

Sende iyi olması başkalarının sorun yaşamadığı anlamına gelmez dostum. Kişisel görüşe göre değil genele bak. Biz burada insanlara yardım etmeye çalışıyoruz. Buraya insanları mağdur etmeye gelmenin anlamı yok.

Ayn kanka ben o kadar kötü biriyim ki insanları mağdur etmek için yazdım kendi deneyimimi yazmak bile suç oldu ben anlamadım. Ama insanların görüşlerine böyle tepki vermene anlam veremedim herkeste iyi diye bir şeyde yok eyvallah ama kullanan çoğu arkadaşım çok memnun ve uzun süreli kullanımın çok rahat olduğunu söylüyolar bende söylüyorum.

Ayn kanka ben o kadar kötü biriyim ki insanları mağdur etmek için yazdım kendi deneyimimi yazmak bile suç oldu ben anlamadım. Ama insanların görüşlerine böyle tepki vermene anlam veremedim herkeste iyi diye bir şeyde yok eyvallah ama kullanan çoğu arkadaşım çok memnun ve uzun süreli kullanımın çok rahat olduğunu söylüyolar bende söylüyorum.
Elinizden kaç klavye geçti acaba? Tek bir klavye deneyimiyle burda konuşmak kimseye bir şey katmayacaktır. Öncelikle modelleri inceleyin ve diğer forumları araştırın. Sorun yaşayan kişi sayısına bakarak yorum yapın ki kimse madur olmasın. Eskiden bu foruma geldiğimde benzer bir şey yaşıyordum bu tarz "görüş" lerden dolayı. Şimdi anlıyorum bu görüşlerin ne kadar kişiyi madur edebildiğini. Lütfen sorunlu olarak geçen nadir modelleri önerirken dikkatli olalım ve gerçekçi eleştiride bulunalım.

Elinizden kaç klavye geçti acaba? Tek bir klavye deneyimiyle burada konuşmak kimseye bir şey katmayacaktır. Öncelikle modelleri inceleyin ve diğer forumları araştırın. Sorun yaşayan kişi sayısına bakarak yorum yapın ki kimse mağdur olmasın. Eskiden bu foruma geldiğimde benzer bir şey yaşıyordum bu tarz "görüş" lerden dolayı. Şimdi anlıyorum bu görüşlerin ne kadar kişiyi mağdur edebildiğini. Lütfen sorunlu olarak geçen nadir modelleri önerirken dikkatli olalım ve gerçekçi eleştiride bulunalım.

Razer BlackWidow Elite.
Corsair K68.
ASUS STRIX flare.
Logitech G213.
Trust cada RGB.
Logitech G512.
Bu kadar klavye geçti elime ayrıca o klavyeye muhteşem dememim sebebi bu klavyeyi 2yıl kullandım sonrasında babama verdim o da hala kullanıyor ayrıca bilip bilmeden insanlara "tek bir klavye deneyimiyle burada konuşmak kimseye bir şey katmayacaktır" demen sana bir şey katmayacaktır bunun bilincinde olmanı isterim. Tekrar söylüyorum ben onu kötü niyetle söylemedim bu lafı buraya çeken sizsiniz.

Geri
Yukarı