450 TL kulaklık önerisi

L1M1T3D

Decapat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba, benim kulaklığımın mikrofonu konuşurken kesilip durduğundan dolayı yeni bir kulaklık arıyorum. Bütçem biraz esneyebilir ama fiyat ne kadar düşükse o kadar iyi olur. Su anlık su ürünleri buldum hangisi daha iyidir?
Teşekkür ederim.

TUF H3 kullanıyorum. İncehesap'ta hala hediye olarak yanında mikrofon için sanal ses iyileştirme adaptörü yolluyorlarsa alınabilir. Tek kötü bulduğum yanı kablosu. Kablonun kulaklıkla birleştiği yer hiç güven vermiyor. Elimle sallarsam biraz sallanıyor ama birkaç kez kabloyu istemeden bayağı çekiştirmeme rağmen sıkıntı olmadı. Bir de kulaklığın kafa askısı ile kulak kısmının arasındaki metalin vidalarından sol ön taraftaki zamanla gevşedi. Aynı kulaklığa sahip arkadaşım da aynısını yaşadı ama bir alyanla sıktık ve çözüldü. Arkadaşım söylemese ben o gevşemeyi fark etmeyecektim bile.

Diğer kulaklıkları kullanmadım. Bu yüzden düzgün bir yorum yapamam ancak CH321 forumda öneriliyor. Ha bir de linkteki Kraken X'in model adı kısmında 'for Console' yani oyun konsolu için yazıyor. Bunun PC kullanımına bir etkisi olur mu bilmem.

Anakartim: H 81 m.
Peki A10 hakkinda ne dusunuyorsunuz? Fiyati digerlerine gore daha dusuk ve kalitesi de iyi gibi duruyor ve Astro yurt disinda cok bilinen bir marka ama A10 modelini bilemedim.

A10 modeli pek iyi değil ki bu fiyata çıkmışken tercih edilmemeli. Bütçeyi 600'e çıkarabilirseniz blackshark v2X alın İtopya'dan yoksa Tronsmart Sono tercih edin.

Anakartim: H 81 m.
Peki A10 hakkinda ne dusunuyorsunuz? Fiyati digerlerine gore daha dusuk ve kalitesi de iyi gibi duruyor ve Astro yurt disinda cok bilinen bir marka ama A10 modelini bilemedim.

Merhaba Rampage Miracle-X1 kullanıyorum şahsen çok memnunum hem RGB 7.1 Surround gayet performanslı tavsiye edebilirim sizler için. KULAKLIK TAVSİYE :) linki de bırakıyım şöyle.

Peki mpow hakkinda ne dusunuyorsunuz hocam?

Güzel kulaklık E900 muadili oda zaten Rampage Drop Plus'ın bir alt modeli. Aynı zamanda E900 modeline de bakabilirsiniz aynı fiyatlardaysa E900 modelini alın o biraz daha iyi bir model.
@L1M1T3D şu modelde vardı bunu tamamen unutmuşum gayet kaliteli ve güzel modeldir bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı