450 TL kulaklık önerisi

CyKharkow

Decapat
Makaleler
3
Daha fazla  
400-450 TL'ye kadar büyük olmayan kablosuz kulaklık önerisi verebilir misiniz? (Büyük dediğim aşağıya doğru kocaman sapı olmayanlardan.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Haylou T15 öneririm. 1.5 yıldır kullanıyorum. Çok fazla sıkıntı yaşamadım. Özellikle şarjı çok uzun süre dayanıyor. Abartısız söylüyorum şimdiye kadar hiç şarjının bittiğini görmedim. Ayda bir şarj ederim. Aktif olarak da kullanırım. Ses kalitesi fiyatına göre iyi. Kutusu diğer modellere göre biraz daha büyük. Kutusu biraz hassas dikkatli olmak lazım. Ayrıca eklemek isterim bir keresinde bluetooth problemi yaşadım. Çareyi sıfırlamakta buldum kısa bir işlem 15 saniyede sıfırlanıyor. O günden beri sıkıntı yok.
Bu kulaklık ile ilgili sorun olursa yardımcı olurum.
Benzer konudaki yanıtım.

O dediğiniz kulaküstü.

Derken?

Benzer konudaki yanıtım.
QCY öneren arkadaşlarım var onun hakkında bilginiz varmı?

1686084075240.png

Bu kulaküstü mesela.

Derken?

QCY öneren arkadaşlarım var onun hakkında bilginiz varmı?
Az önce biraz baktım ses kalitesi beğenilmiş sanırsam. Benim önerdiğimin fiyatı dahha uygun ayriyeten bahsetmeyi unutmuşum galiba çok kullanmadım ama pilinin gücünü kanıtlamak için yapmışlar muhtemelen: Powerbank olarak kullanabiliyorsunuz. QCY'de kısa da olsa çubuk var, benim dediğimde sadece ufak bir tutamaç var. Kibar duruyor. Ben memnunum o yüzden böyle şiddetle tavsiye ediyorum. Son kararınızı paylaşırsanız sevinirim.

Geri
Yukarı