450 TL Kulaklık Önerisi

Alper S.

Hectopat
Öncelikle merhabalar. Maksimum 450 TL bandında kulak üstü kulaklık arıyorum.
Baştan belirteyim bazı 700 TL'lik kulaklıkların ikinci elleri 450 TL civarlarında olabiliyor yani ikinci el de önerebilirsiniz :).
Aklımda SteelSeries Arctis 3 2019 Edition almak vardı (Sıfır), ama sonra SS Arctis 5 2019'un ikinci ellerinin 450-500 TL olduğunu gördüm sizce almalı mıyım?
SS Arctis 3 2019'da yazılımsal sıkıntılar olduğunu duydum ve yazılımının kaldırıldığı gördüm. Bilgisayarımda 7.1 özelliğini kullanabilecek program yok Windows 10 da varmış galiba sonuç olarak yazılım desteğinin kalkması Arctis 3'ü kafamdan sildi. Çok Uzattım ikinci el Arctis 5 2019 mu almalıyım yoksa bana önerebileceğiniz bir kulaklık var mı?
Aradığım özellikler: 7.1, Ses seviyesi güzel, mikrofonu orta-iyi seviyede olacak.
Şimdiden teşekkürler...
Arkadaşların önerileri Arctis 3, Arctis 5, Cloud 2, Cloud Stinger

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi ilde oturuyorsunuz? Kocaeli Gümrük Mağazası'nda Arctris 5 500 TL diye hatırlıyorum. Ama garantisiz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı