450 TL kulaklık tavsiyesi

xbea

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda bir konu açmıştım, ancak sonuçlanmadığı ve artık alternatif bir yol kalmadığı için kulaklık almaya karar verdim. Yeni bir kulak üstü kulaklık almayı planlıyorum. Bunun için sizlerin fikirlerini almak isterim. Şu anda benim de kafama yatan 3-4 model var, bunlar arasından bir öneri yapabilir yada kendiniz başka öneride yapabilirsiniz. Alacağım kulaklığı; CS:GO - Apex Legends - Valorant - CoD Warzone gibi oyunlarda, müzik dinlerken ve bir de kayıt alırken kullanmayı düşünüyorum. Kayıt için mikrofon kalitesi iyi olursa çok hoş olur. Bir de ses kartı kullanma gibi olaylar varmış, açıkçası hiç bilgim yok. Bundan dolayı hangisi iyi olursa bana onu önerirseniz çok sevinirim. Son olarak bütçem: 450 TL üst sınırdır.

Ürünler:
Son olarak ses kartı için cihazımın modeli: ASUS ROG STRİX G512LV-HN267 modeli. Başka bilgi gerekiyorsa yazabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır çok daha ucuza geliyor 320 lira gibi bir fiyata.
Hocam 80 lira için garanti hizmetini bırakmam 😊. Bir sorun yaşarsam en azından iade edebileceğim, karşılık alabileceğim bir ürün almak isterim. Tabii ciddi bir fark olsaydı (bir ara 250 TL'ye kupon ile alınıyordu sanırım) o zaman vazgeçerdim. Ancak şu an ülkemizden almak daha mantıklı duruyor gibi.

Hocam 80 lira için garanti hizmetini bırakmam 😊. Bir sorun yaşarsam en azından iade edebileceğim, karşılık alabileceğim bir ürün almak isterim. Tabii ciddi bir fark olsaydı (bir ara 250 TL'ye kupon ile alınıyordu sanırım) o zaman vazgeçerdim. Ancak şu an ülkemizden almak daha mantıklı duruyor gibi.
Zaten sorun olursa garantiye yollarsınız tabi ama karar sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı