450 TL mouse önerisi

Kreatorgod

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist
Evet arkadaşlar. Mouse konusunda gerçekten bahtsızım. Dün aldığım PulseFire surge modeli mouse çalışmıyor. Çok içime sinmemişti. Ama bu boyutlarda sensörü iyi olan gerçekten fark yaratacak mouse istiyorum. Aklımda M42 xtrfy var ama sizlerden de bir tavsiye istiyorum. Kullandığım mouselar (Rival 3, Rival300s, Razer DeathAdder v2). El ölçülerim (18.5-10)

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar. Mouse konusunda gerçekten bahtsızım. Dün aldığım PulseFire surge modeli mouse çalışmıyor. Çok içime sinmemişti. Ama bu boyutlarda sensörü iyi olan gerçekten fark yaratacak mouse istiyorum. Aklımda M42 xtrfy var ama sizlerden de bir tavsiye istiyorum. Kullandığım mouselar (Rival 3, Rival300s, Razer DeathAdder v2). El ölçülerim (18.5-10)

Ölçülerden anlamıyorumda, Razer Viper / Mini alabilirsin. Mini kullanıyorum Razer DeathAdder'den geçtim, ona göre çok daha hafif, ergonomik, Switch'leri iyi.

Razer düşünmüyorum dostum ya.

Viper Mini almadan önce Rival 3 ve 300s denedim. Açıkcası rezalet. Özellikle 300s çok kötü Viper Mini'ye göre. 3-3.5 yıl deathedder kullandım şimdi de Viper Mini. Bence pişman olmazsın. Deneme imkanın olursa MediaMarkt'ta falan dene.

Aslında aklımda g305 var fakat fps oyunları için alınır mı bilmiyorum. Glorious model O yerine M42 daha iyi sanki dostum.

Fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.

Geri
Yukarı