450 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Thexion

Centipat
Daha fazla  
400-450 bütçem var. Rampage bygame x3, Gamepower Jin, Jamesdonkey 712 düşündüğüm kulaklıklar. Ne önerirsiniz bunların içinde ve dışında?

Gamepower mouse kullanıyorum ve kaç yıldır da memnunum ama Gamepower çok kötü alınmaz diyorlar bu yüzden kafam karıştı

400-450 bütçem var. Rampage bygame X3, Gamepower Jin, James Donkey 712 düşündüğüm kulaklıklar. Ne önerirsiniz bunların içinde ve dışında?

Gamepower mouse kullanıyorum ve kaç yıldır da memnunum ama Gamepower çok kötü alınmaz diyorlar bu yüzden kafam karıştı

Bu forumda o markalar çok önerilmiyor kanka. Ben HP Pavilion 600 Gaming modelini öneririm net bir mikrofon ve ses sunuyor. Beklentilerin uçuk değilse karşılar eminim.

Geçen haftalarda aldığım ve incelemesini yazdığım çok harika bir kulaklık var. Kesinlikle öneririm.

400-450 bütçem var. Rampage bygame x3, Gamepower Jin, Jamesdonkey 712 düşündüğüm kulaklıklar. Ne önerirsiniz bunların içinde ve dışında?

300TL'ye benim de kullanıp memnun kaldığım bir bluetooth model alabilirsiniz. 7.1 özelliği de var.

Bulaşma o modellere.
Bu kulaklık çok mu iyi kulaklıkla alakalı konularda hep görüyorum ama hiç Türkçe incelemesi yok ve yorum da yok adam akıllı.

Bu forumda o markalar çok önerilmiyor kanka. Ben HP Pavilion 600 Gaming modelini öneririm net bir mikrofon ve ses sunuyor. Beklentilerin uçuk değilse karşılar eminim.

Sen şu an kullanıyor musun kanka oyun performansı ve rahatlığı nasıl

Son düzenleme:
@Thexion Aorus H5 şu an ki indirimli haliyle aynı fiyat bandındaki tüm kulaklıklardan daha iyi.

Ses kalitesi olarak güzel, fakat mikrofon kalitesi olarak yüksek bir beklentiye girmemek lazım.

Geçen haftalarda aldığım ve incelemesini yazdığım çok harika bir kulaklık var. Kesinlikle öneririm.
Bütçe artabilirse bu ürüne de bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı