450 TL PSU Tavsiyesi

mag339

Kilopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Öncelikle iyi forumlar. PSU 80+ sertifikasına sahip değil. Ben birkaç güç kaynağı buldum fakat bunlar 600W-750W arasında değerlere sahip. Bu güç kaynakları sistemime göre fazla bile olduklarını biliyorum fakat bunlar ileriye dönük olsun diye. Yani ileride sistem değiştirirken, yükseltme yaparken vs. güç kaynağını dert etmek istemiyorum. Ayrıca modüler olması benim için önemli. Aşağıdaki güç kaynaklarından hangisini tercih etmeliyim? Ayrıca bulduklarım dışında öneriniz varsa çok minnettar kalırım. Şimdiden teşekkürler ve tekrardan iyi forumlar :).
Bulduğum güç kaynakları:
LX600EU Cougar LX600 80 Plus Bronze Modüler güç kaynağı - 600 Watt - Güç Kaynağı - 600 W - Nanokatalog
Corsair 650W CX Serisi 80+ Bronz Yarı Modüler Güç Kaynağı
SilverStone 700W 80+ Bronze Strider Plus Tam Modüler Güç Kaynağı (SST-ST70F-PB) - Güç Kaynağı - Bilgisayar Bileşenleri
W0494RE Thermaltake Rome 750W ATX siyah - Güç Kaynağı 750 W Dahili - ATX - Nanokatalog

İşlemci: AMD Ryzen 3 1200
Ekran Kartı: Asus Nvidia GeForce GTX 1050 TI Expedition
Anakart: Gigabyte GA-AB350M Gaming 3
RAM: Corsair Vengeance LPX 1x8 GB DDR4 2400MHz
Kasa: Aerocool Aero 800
Güç Kaynağı: Aerocool VX-500

Aslında 1,5 ay önce bunu görüp para biriktirmeye başlamıştım fakat tam biriktirdim derken 1 hafta öncesinde stoktan kalkınca çok üzülmüştüm. Ben de ilk mesajda yazdığım güç kaynaklarına yöneldim.
Bu güç kaynağı hakkında hiç bir incelmeye rastlamadım internette. Acaba modüler olmayan kablolarının hangileri olduğunu biliyor musunuz ?
Bir de ilk mesajdaki son linkte olan Thermaltake Rome hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu güç kaynağını ilk defa görüyorum 80+ Gold sertifikası var fakat TT güç kaynakları nasıldır pek bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı