450 TL R5 3500 fan önerisi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 450 TL'ye kadar bütçem var. Ryzen 5 3600 İşlemcimi B450M S2H anakartı ile kullanıyorum. Biraz dar bir anakart soğutucu ve RAM'ler arasında boşluk çok az. Stok soğutucusu gazabına ben de uğradım maalesef o nedenle güzel derece farkı yaratacak bir soğutucu arıyorum. Şimdiden teşekkürler öneriler için.

Son düzenleyen: Moderatör:
SE-234 ARGB.

Eğer pahalı gelirse SE 224 XT'de bakılabilir.

4.2 GHz.
1.1v
Boşta: 30-35 derece.
AIDA 10 dakika: Maksimum 69 derece.
Termal macunu w/mk değeri yüksek, kalitelidir.
Kurulum çok kolay 10 dakika sürmez.
Kutu içinden 2. fanı takmak için kanca çıkıyor 2 fan takarsanız daha da düşebilir dereceler.

SE-234 ARGB.

Eğer pahalı gelirse SE 224 XT'de bakılabilir.
234 ile 224 arasındaok fark olur mu hocam sizce ?
4.2 GHz.
1.1v
Boşta: 30-35 derece.
AIDA 10 dakika: Maksimum 69 derece.
Termal macunu w/mk değeri yüksek, kalitelidir.
Kurulum çok kolay 10 dakika sürmez.
Kutu içinden 2. fanı takmak için kanca çıkıyor 2 fan takarsanız daha da düşebilir dereceler.

Arctic Freezer 34 Esports öneriliyor hocam baya 100tl fark var ne diyorsunuz farka değer mi sizce ?​

Eğer morhipo mobil uygulamasını indirirsen ilk alışverişine kupon veriyor yanlış hatırlamıyorsam 25 TL olması lazım 204 TL'ye alabilirsin. Taş çatlasın 1-2 derece fark eder bence. Sana Arctic Freezer'den daha iyi olduğunu söylersem inanmayacaksın. Videoları var izleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer morhipo mobil uygulamasını indirirsen ilk alışverişine kupon veriyor yanlış hatırlamıyorsam 25 TL olması lazım 204 TL'ye alabilirsin. Taş çatlasın 1-2 derece fark eder bence. Sana Arctic Freezer'den daha iyi olduğunu söylersem inanmayacaksın. Videoları var izleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkür ederim hocam ikna ettiniz :) İlgilendiğiniz için çok sağ olun. Sipariş veriyorum. Siz de B450MS2H kullanıyordunuz değil mi?

Son düzenleme:
B450 S2H V2 ama aynı galiba yanlış olmasın. Bu arada ben de Arctic Freezer ile arasında kalmıştım sonra iyi ki aldım diyorum buz gibi yaptı işlemciyi. Kalan parayla fan ekleyin bence.

B450 S2H V2 ama aynı galiba yanlış olmasın. Bu arada ben de Arctic Freezer ile arasında kalmıştım sonra iyi ki aldım diyorum buz gibi yaptı işlemciyi. Kalan parayla fan ekleyin bence.
Tamamdır hocam gelsin duruma göre 2. Fanı da ekleyim.Termal macun da alayım mı ürünün içinden çıkıyor mu?

Geri
Yukarı