450 TL'ye oyuncu kulaklığı tavsiyesi

• Konuyu başlatan gvg1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 940
Bütçe
450

gvg1

Centipat
Daha fazla  
450 tll'ik kulaklık ile 300 TL kulaklık arasında çok fark var mı?(ASUS TUF Gaming H3 ve Rampage Comfort gibi)
Konforu ve mikrofonu çok önemli(kulakta terleme ve mikrofonda cızırtı sesi vs.)
Bu kulaklığı buldum. Zamanımda var, indirim kovalamaya çalışıcam.
450 TL'ye oyuncu kulaklığı önerir misiniz?
AliExpress'ten drop Plus alınıyor diye hatırlıyorum. Yurtdışından ve türkiyede'den drop Plus almanın ne farkı var?

450 TL'ye oyuncu kulaklığı önerir misiniz?

AliExpress'ten Drop Plus alınıyor diye hatırlıyorum. Yurtdışından ve Türkiye’den drop Plus almanın ne farkı var?
Logo basılmamış versiyonları daha kaliteli ve çok daha ucuza geliyor. Logo basılan modellerinde cızırtı sorunu yaşayanlar var.

Logp basılmamış versiyonları daha kaliteli ve çok daha ucuza geliyor. Logo basılan modellerinde cızırtı sorunu yaşayanlar var.

AliExpress'ten almayı düşünüyorum. Garantisi olur mu?
En iyisi drop Plus mı? 200 TL'ye geliyor indirim kuponu vs. ile.

Hocam aliexpressden alacaksanız bu kulaklığı kaçırmayın. drop plustan çok daha iyi ve kendi bütçesinden çok daha kaliteli.

Hocam AliExpress'den alacaksanız bu kulaklığı kaçırmayın. Drop Plus'tan çok daha iyi ve kendi bütçesinden çok daha kaliteli.

O kulaklığıda gördüm ama kablosuz olduğu için sarjı ne kadar gider emin değilim.

O kulaklığıda gördüm ama kablosuz olduğu için sarjı ne kadar gider emin değilim.
Hocam kendim kullanıyorum şuan incelemeye bakabilirsiniz. 19. saati ve hala kırmızı ışık yanmıyor ne zaman bitecek merak ediyorum açıkcası.
Ayrıca kendisi kablolu da kullanılabiliyor.

Hocam kendim kullanıyorum şu an incelemeye bakabilirsiniz. 19. saati ve hala kırmızı ışık yanmıyor ne zaman bitecek merak ediyorum açıkcası.
Ayrıca kendisi kablolu da kullanılabiliyor.

O zaman kuponlarla beraber o kulaklığı 300 TL'ye almaya çalışıyım. Kablolu kullandığımız unutmuştum.

O zaman kuponlarla beraber o kulaklığı 300 TL'ye almaya çalışıyım. Kablolu kullandığımız unutmuştum.
İncelememe göz atarsanız diğer üst kulaklıklarla karşılaştırmasını görebilirsiniz hocam kendisinin. Kendim çok memnunum. Kabloluda aynı derecede 7.1 performansı vermiyor ancak müzikte pek bir farkı yok. Ayrıca tek jackla geliyor ve splitter içinden çıkmıyor haberiniz olsun.

İncelememe göz atarsanız diğer üst kulaklıklarla karşılaştırmasını görebilirsiniz hocam kendisinin. Kendim çok memnunum. Kabloluda aynı derecede 7.1 performansı vermiyor ancak müzikte pek bir farkı yok. Ayrıca tek jackla geliyor ve splitter içinden çıkmıyor haberiniz olsun.

Teşekkürler büyük ihtimalle buradan alacağım. İyi bir ürün olmasına rağmen sizce ürünün sipariş ve yorum sayısı neden bu kadar az? AliExpress'te kes onu kampanyasından daha ucuza alabilir miyim?

Teşekkürler büyük ihtimalle buradan alacağım. İyi bir ürün olmasına rağmen sizce ürünün sipariş ve yorum sayısı neden bu kadar az? AliExpress'te kes onu kampanyasından daha ucuza alabilir miyim?
Kes onu da daha ucuza yok hocam bu. Kupon kardeşliği kullanabilirsiniz yeni hesapla. Satış sayısı düşük biliyorum çünkü official satıcı değil. Official satıcıda kargo çok yüksek çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı