4500-4700 TL'ye Monitör dahil GTX 1070 Sistem Toplama

Grim_Jedi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim 4500-4700 arası bir bütçem var rica etsem monitör dahilinde bi sistem topluyabilir misiniz? Özellikle her zaman oyun oynamak ve yayın yapmak için kullanmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• 4090.PNG
    4090.PNG
    28,7 KB · Görüntüleme: 314
hocam öncelikle çok teşekkür ederim i7'yi i5'e kısıp anakart modelini yükseltip ssd'yi 240 yapsak daha iyi olmazmı? yayında yapmak istiyorum pek bi bilgim yok donanım konusundada

Anakartın performansa pek fazla etkisi yoktur bu yüzden anakart değiştirmemiz gerekmez diye düşünüyorum. Sistemi farklı yerlerden temin edersen daha ucuza da gelebilir o şekilde 240 GB SSD alabilirsin. Ben fikir oluşması için tek bir yerden topladım.

ben vatandan toplamayı düşünüyordum ammavelakin sinerjide 50-100tllik bi düşüş var fiyatlarda genel olarak toplandığında.O yüzden sinerjiden toplamayı düşünüyorum.

O bütçeye 1070 ve monitör birlikte sığmaz. Sığarsa da çok dengesiz bir sistem olur. Şöyle birşey topladım senin için (Teknobiyotik) :

4733.jpg

Ara Toplam3.810,98 TL
Toplam KDV685,97 TL
Sepet Toplam Fiyatı4.496,95 TL
[TBODY] [/TBODY]
(RAM 2 Adet)

Bu bütçeye 1070 sistem olmaz. Olur da bazı şeylerden kısmak gerekir. O da performansı etkiler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı