4500-5000 Fiyat Bandında Sistem Toplayalım

Fikir güzel ama herhangi bir parçanın fiyatı değişebiliyor, uygun fiyatlı ürünler çok sık değişiyor.
Bu sistem de kötü ayrıca, tek bir yerden şu şeklide tercih yapmak daha mantıklı olur:

7 senelik bu sistemi kullanıyorum. Hayrına PC alacak babayiğitler varsa hayır demem.
Duygu sömürüsü gibi oldu ama, bu PC'den başka ne telefonum var nede başka bişeyim :)
1594718038611.png

Yine bişeyleri yanlış anlamışım gibi geliyor, haha bombardımanına tutulacak mıyım acaba :D

Fikir güzel ama herhangi bir parçanın fiyatı değişebiliyor, uygun fiyatlı ürünler çok sık değişiyor.
Bu sistem de kötü ayrıca, tek bir yerden şu şeklide tercih yapmak daha mantıklı olur:

Güç kaynağı yetmez gibi duruyor.
Ayrıca 240GB SSD'yi bende seçmiştim ama deneyimlerinden dolayı 1TB HDD'nin daha iyi olduğuna karar verdim.

Cidden SSD'siz PC mi topladın? Ve de GameBooster ile? M-H anakarta 520 vereceğime 475'e S2H alırım.
R3 3100 de 880 TL internette. Kötü.
Eee yani ne yapmış oldunuz? Ben zaten bunu güzelleştirmek istiyorum neden böyle lamer triplerine girdiniz ki? Öneriler iyi fakat üslubundan bahsediyorum bir zamanlar beni uyarmıştınız hatırlatırım.

Eee yani ne yapmış oldunuz? Ben zaten bunu güzelleştirmek istiyorum neden böyle ''lamer'' triplerine girdiniz ki? Öneriler iyi fakat üslubundan bahsediyorum bir zamanlar beni uyarmıştınız hatırlatırım.
Üslupta ne var? Küfür mü ettim? Seçtiğin ürünlerin kötü olduğunu dile getirdim ve en sonda da kötü diyerek cümlemi noktaladım. Hakaret mi var? Hayır.

Yeni konular

Geri
Yukarı