4500-5000 TL Arası Gaming PC Toplama

cetinsangu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda 4500-5000 TL arası GTX ekran kartlı bir sistem toplamak istiyorum fakat hangi siteden denediysem tatmin edici bir sistem toplayamadım. Bildiğiniz 4500, max 5000 TL'lik sistem var mı veyahut rica etsem toplayabilir misiniz? Monitör, mouse, kulaklık ve klavye de ücrete dahil olacak. Şimdiden değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Screenshot_1.png

şu şekilde bir şey önerebilirim. Hocalarım daha iyi bilirler. Üzerini bahsettiğiniz şeylerle tamamlanirmi onuda bilmiyorum sadece kafanızda bir fikir oluşsun diye göndereyim dedim. İyi günler

Eki Görüntüle 241107
şu şekilde bir şey önerebilirim. Hocalarım daha iyi bilirler. Üzerini bahsettiğiniz şeylerle tamamlanirmi onuda bilmiyorum sadece kafanızda bir fikir oluşsun diye göndereyim dedim. İyi günler

Teşekkür ederim hocam. AMD işlemciye GTX ekran kartı çok kötü oluyor diyorlar, ben bir bağlantısı olduğunu zannetmiyorum. Doğru mu sizce böyle bir şey?

Teşekkür ederim hocam. AMD işlemciye GTX ekran kartı çok kötü oluyor diyorlar, ben bir bağlantısı olduğunu zannetmiyorum. Doğru mu sizce böyle bir şey?

Böyle bir şeyi sizden duyuyorum. Bir çok kişi Ryzen 7 1800x ile GTX1080 ve türevlerini kullanıyorlar. Bahsettiğiniz durum oluşsa kimse böyle bir şeye kalkışmazdı. Neticede paramızı sokakta bulmuyoruz öyle değil mi ? :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı