4500-5000 TL telefon önerisi

adwin

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar dostlar, yeni bir telefon almayı planlıyorum. Teknosa'dan 12 taksitli şekilde almayı istediğimden 5000 TL üzeri maalesef bakamıyorum. İşlemci ve kamera kalitesi benim için önemli durumda çünkü gerek nadir de olsa TikTok'ta yanıt olarak bir şeyler atarken kullanmamın dışında, Twitch üzerinden IRL yayınlar yapıp dolaşırken de kullanacağımdan en azından aşırı kötü olmasını istemiyorum. (güç işini çözdükten sonra direkt Sony A6000 bağlayacağım.) Şu an da kız arkadaşımın iPhone SE (2016)'sini kullanıyorum. Bir tek Samsung A32 gördüm uygun olarak, öneriniz varsa çok sevinirim. Samsung A32 hakkında da yorumunuz varsa okumayı çok isterim. Teşekkürler şimdiden.

Kamera için Reno 5 Lite o fiyat segmentinde iyi bir performans gösteriyor.
İşlemci için Poco X3 Pro fiyatına göre inanılmaz bir işlemcisi var.
İkisi bir olsun dersen Redmi Note 10S işini görür hem işlemci hem kamera eşit verilmiş.

M52 5G hem performans hemde kamera anlamında üzmez. M31s ile aynı ana kamera sensörünü kullanıyor. Tabi CPU olarak M52 5G çok daha iyi. Kullanım amacina göre birini seçebilirsin.

Kamera için Reno 5 Lite o fiyat segmentinde iyi bir performans gösteriyor.
İşlemci için Poco X3 Pro fiyatına göre inanılmaz bir işlemcisi var.
İkisi bir olsun dersen Redmi Note 10S işini görür hem işlemci hem kamera eşit verilmiş.
Poco x3 Pro bi ara düşündüm ancak kamera konusunda tatmin etmedi, fiyat olarakta çok yukarıdaydı.
Reno 5 Lite'ı listeme ekledim bir kaç incelemesine vs. bakacağım, teşekkürler.
Note 10s ise her zaman aklımdaydı ancak bir kaç rakibine baktıktan sonra kamera açısından bi tık düşük kaldığını gördüm. Çok ısınma gibi sorunlardan da bahsedenler vardı bu yüzden vazgeçtim. Tavsiyeler için teşekkürler.
150 TL daha çıkıp M52 5G almalısın.
Açıkçası düşünüyordum ancak biraz önce de kontrol ettim ki Hepsiburada üzerinde ki fiyatı 5300 olmuş. 5000 TL üzerindeki telefonlara da maalesef en fazla 3 ay taksit yapılıyor, bir tık üzüldüm. Şansıma düşer belki ben alana kadar diye listemde tutmaya devam edeceğim.
M52 5G hem performans hemde kamera anlamında üzmez. M31s ile aynı ana kamera sensörünü kullanıyor. Tabi CPU olarak M52 5G çok daha iyi. Kullanım amacina göre birini seçebilirsin.
Biraz önce ki yanıtımla aynı şeyi söyleyebilirim şuan da. Gönlümden geçiyor olsa da fiyat konusu maalesef üzüyor. Bahtsız bedevi misali... Ancak dediğim gibi aklımda bulundurmaya ve karşılaştırmaya devam edeceğim. Şansıma düşer belki. Teşekkür ediyorum.

Poco x3 Pro bi ara düşündüm ancak kamera konusunda tatmin etmedi, fiyat olarakta çok yukarıdaydı.
Reno 5 Lite'ı listeme ekledim bir kaç incelemesine vs. bakacağım, teşekkürler.
Note 10s ise her zaman aklımdaydı ancak bir kaç rakibine baktıktan sonra kamera açısından bi tık düşük kaldığını gördüm. Çok ısınma gibi sorunlardan da bahsedenler vardı bu yüzden vazgeçtim. Tavsiyeler için teşekkürler.

Açıkçası düşünüyordum ancak biraz önce de kontrol ettim ki Hepsiburada üzerinde ki fiyatı 5300 olmuş. 5000 TL üzerindeki telefonlara da maalesef en fazla 3 ay taksit yapılıyor, bir tık üzüldüm. Şansıma düşer belki ben alana kadar diye listemde tutmaya devam edeceğim.

Biraz önce ki yanıtımla aynı şeyi söyleyebilirim şuan da. Gönlümden geçiyor olsa da fiyat konusu maalesef üzüyor. Bahtsız bedevi misali... Ancak dediğim gibi aklımda bulundurmaya ve karşılaştırmaya devam edeceğim. Şansıma düşer belki. Teşekkür ediyorum.
Bir Reno 5 Lite kullanıcısı olarak şunları söyleyebilirim kamerası gerçekten bu fiyat segmentine göre başarılı batarya konusunda fazla büyük olmamasına rağmen iyi iş görüyor normal kullanımda bir günü çıkarır yoğun kullanımda şarj istiyebilir.Gelelim oyun konusuna PUBG gibi oyunlarda maksimum 45FPS alıyor ısınma vs söz konusu değil aklınıza takılan başka şeyler varsa sorabilirsiniz.
A21a alınmaz kardeşim adam işlemci demiş senin önerdiğin telefona bak.
A21s alınmaz kardeşim adam işlemci demiş senin önerdiğin telefona bak.

İşlemci vs. olarak sanırım bi tık düşük kalıyor diğer seçeneklerime göre ama yine de teşekkürler.
Bir Reno 5 Lite kullanıcısı olarak şunları söyleyebilirim kamerası gerçekten bu fiyat segmentine göre başarılı batarya konusunda fazla büyük olmamasına rağmen iyi iş görüyor normal kullanımda bir günü çıkarır yoğun kullanımda şarj istiyebilir.Gelelim oyun konusuna PUBG gibi oyunlarda maksimum 45FPS alıyor ısınma vs söz konusu değil aklınıza takılan başka şeyler varsa sorabilirsiniz.
Oyun çok oynamıyorum, en çok yayın açtığım zamanlarda işlemci yorulacağından merak ediyordum. Bir de malum ilerde OTG üzerinden normal kamera bağlamayı planladığımdan nasıl performans verir bilemediğimden kafadan direkt güçlü olsun diyorum. Maalesef bu konuda video vs. bulunmadığından çok bi şansım yok zaten. Ama dediğiniz üzere ısınma olmaması zaten büyük bir artı, benzer işler sonuçta. Ancak Technopat tarafınca yayınlanan video'yu izledim ve yorumlarına bir göz gezdirdim, kamera konusunda üzecekmiş gibi geliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı