4500-5000 TL telefon önerisi

İşlemci vs. olarak sanırım bi tık düşük kalıyor diğer seçeneklerime göre ama yine de teşekkürler.

Oyun çok oynamıyorum, en çok yayın açtığım zamanlarda işlemci yorulacağından merak ediyordum. Bir de malum ilerde OTG üzerinden normal kamera bağlamayı planladığımdan nasıl performans verir bilemediğimden kafadan direkt güçlü olsun diyorum. Maalesef bu konuda video vs. bulunmadığından çok bi şansım yok zaten. Ama dediğiniz üzere ısınma olmaması zaten büyük bir artı, benzer işler sonuçta. Ancak Technopat tarafınca yayınlanan video'yu izledim ve yorumlarına bir göz gezdirdim, kamera konusunda üzecekmiş gibi geliyor.
Reno 5 Lite kamera açısından zoomsuz çekimlerde çok iyi iş çıkarıyor,zoomlu çekim yaptığında pek iç açıcı değil bu durumdan bende muzdarip im ısınma konusunda pubg'de 2-3 saat oynadığında stabil ısınıyor,ama çok saçma şekilde bazı güçlü olmayan ve basit oyunlarda çok fazla ısınma yapıyor garip bir telefon gerçekten.
Şuan aklınızda hangi telefon var ?

Reno 5 Lite kamera açısından zoomsuz çekimlerde çok iyi iş çıkarıyor,zoomlu çekim yaptığında pek iç açıcı değil bu durumdan bende muzdarip im ısınma konusunda pubg'de 2-3 saat oynadığında stabil ısınıyor,ama çok saçma şekilde bazı güçlü olmayan ve basit oyunlarda çok fazla ısınma yapıyor garip bir telefon gerçekten.
Şuan aklınızda hangi telefon var ?
En yüksek Samsung m52 vardı ancak fiyatı 5000'in üzerine çıktığından iner mi bilemiyorum. Samsung m31s önerildi ve o da hoşuma gitti. Bir arkadaş Oneplus Nord N10 5G önermişti ancak henüz onu hiç kontrol etmedim. Bir de Reno 5 Lite bulunuyor listemde. Başka varsa da şuan hatırlayamıyorum dünden beri kafam bir tık karıştı çünkü.

En yüksek Samsung m52 vardı ancak fiyatı 5000'in üzerine çıktığından iner mi bilemiyorum. Samsung m31s önerildi ve o da hoşuma gitti. Bir arkadaş Oneplus Nord N10 5G önermişti ancak henüz onu hiç kontrol etmedim. Bir de Reno 5 Lite bulunuyor listemde. Başka varsa da şuan hatırlayamıyorum dünden beri kafam bir tık karıştı çünkü.
Benim tavsiyem M31s yerine Reno 5 Lite çünkü Reno 5 daha yeni bir cihaz işlemci olarakta bı tık daha iyi ve M31s Android 12 almayacak Reno 5 birkaç ay içerisinde geçecektir

Kamera için Reno 5 Lite o fiyat segmentinde iyi bir performans gösteriyor.
İşlemci için Poco X3 Pro fiyatına göre inanılmaz bir işlemcisi var.
İkisi bir olsun dersen Redmi Note 10S işini görür hem işlemci hem kamera eşit verilmiş.
Konudan alakasız olacak fakat lütfen cevaplar mısınız; 1-2 gün sonra kardeşime 1400-1500 TL arasında bir Tablet alacağım fakat hangi modeli almalıyım bilemiyorum. İşlemci konusunda pek bilgim olmadığı için RAM ve ROM' a aldanıp yalnış karar vermek istemiyorum. 'PUBG oynamıyor', YouTube' da geziniyor ve sanırım Mobil LOL ve Brawl Stars oynayacak. Belirttiğim fiyat aralığına ve sunduğum kriterlere uyacak en iyi Tableti önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Konudan alakasız olacak fakat lütfen cevaplar mısınız; 1-2 gün sonra kardeşime 1400-1500 TL arasında bir Tablet alacağım fakat hangi modeli almalıyım bilemiyorum. İşlemci konusunda pek bilgim olmadığı için RAM ve ROM' a aldanıp yalnış karar vermek istemiyorum. 'PUBG oynamıyor', YouTube' da geziniyor ve sanırım Mobil LOL ve Brawl Stars oynayacak. Belirttiğim fiyat aralığına ve sunduğum kriterlere uyacak en iyi Tableti önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.
Aklınızdaki modelleri söyleyebilirsiniz ona göre değerlendirebilirim.

Benim tavsiyem M31s yerine Reno 5 Lite çünkü Reno 5 daha yeni bir cihaz işlemci olarakta bı tık daha iyi ve M31s Android 12 almayacak Reno 5 birkaç ay içerisinde geçecektir
Teşekkürler tavsiyeniz için, alacağım zamana kadar iyice düşünüp taşınacağım. Umuyorum ki en iyi kararı vermiş olurum.

Samsung A52 önerirdim de fiyatları 5K yı geçmiş onun yerine A32 alabilirsiniz tabii fakat elinizi çabuk tutun 200 ay taksit yapın ama yine de hemen alın özellikle teknolojiyse ürün daha da yüksek saçma fiyatları buluyor çünkü 4.5k idi A52.

Samsung A52 önerirdim de fiyatları 5K yı geçmiş onun yerine A32 alabilirsiniz tabii fakat elinizi çabuk tutun 200 ay taksit yapın ama yine de hemen alın özellikle teknolojiyse ürün daha da yüksek saçma fiyatları buluyor çünkü 4.5k idi A52.
A32 çok kötülendi, zaten içime de çok yatmamıştı. Onun yerine en mantıklı olarak m52 önerildi, o da sepetime ekledikten sonra gözümün önünde 5'in üzerine çıktı... M52'nin yanına bir de m32s önerildi. Sonraki ay gelecek maaşa kadar satın alamıyorum o yüzden kendime şans diliyorum anca. Bi şans m52 düşerse direkt onu çekerim ya da artık hangisine karar vermişsem o tarihe kadar. 🥲

Aklınızdaki modelleri söyleyebilirsiniz ona göre değerlendirebilirim.
Tabii,
1. Ürün: Vestel V Tab Z1 64gb 10.1" IPS Tablet
2. Ürün: Samsung Galaxy Tab A 8 SM-T290 32gb
3. Ürün: Samsung Galaxy Tab A SM-T297 8" 32gb 4G Tablet
4. Ürün: Lenovo Tab M10 HD TB-X505F 32gb 10.1" IPS
5. Ürün: Samsung Galaxy Tab A7 Lite 32gb 3gb ram
Bildiğiniz daha iyi bir ürün varsa elbette önerilere açığım fakat bütçeyi artıramam bunu göz önünde bulundurursanız minnettar kalırım.

Tabii,
1. Ürün: Vestel V Tab Z1 64gb 10.1" IPS Tablet
2. Ürün: Samsung Galaxy Tab A 8 SM-T290 32gb
3. Ürün: Samsung Galaxy Tab A SM-T297 8" 32gb 4G Tablet
4. Ürün: Lenovo Tab M10 HD TB-X505F 32gb 10.1" IPS
5. Ürün: Samsung Galaxy Tab A7 Lite 32gb 3gb ram
Bildiğiniz daha iyi bir ürün varsa elbette önerilere açığım fakat bütçeyi artıramam bunu göz önünde bulundurursanız minnettar kalırım.
Bence Vestel V Tab Z1'i düşünmelisin hem ram olarak hem hafıza olarak hemde işlemci olarak diğer cihazlara göre bı tık daha iyi karar senin lakin almadan önce YouTube'dan incelemelerini izle forumlarda başka kişilere danış dediğim gibi karar senin.

Yeni konular

Geri
Yukarı