4500-5000 TL telefon önerisi

Bence Vestel V Tab Z1'i düşünmelisin hem ram olarak hem hafıza olarak hemde işlemci olarak diğer cihazlara göre bı tık daha iyi karar senin lakin almadan önce YouTube'dan incelemelerini izle forumlarda başka kişilere danış dediğim gibi karar senin.
Bana kalırsa da o en iyi seçenek gibi fakat Samsung kalitesi varken Vestele pek yanaşasımız gelmiyor ve bazı yorumlarda çabucak ısındığını, donma kasma olduğunu ve pilin çabuk bittiğini söylüyorlardı.

Bana kalırsa da o en iyi seçenek gibi fakat Samsung kalitesi varken Vestele pek yanaşasımız gelmiyor ve bazı yorumlarda çabucak ısındığını, donma kasma olduğunu ve pilin çabuk bittiğini söylüyorlardı.
Genel özelliklere baktığımda en iyi seçenek o,tabletler hakkında çok bilgim yok özelliklere göre yorum yapıyorum yorumlarıda dikkate almak lazım karar sizin

A32 çok kötülendi, zaten içime de çok yatmamıştı. Onun yerine en mantıklı olarak M52 önerildi, o da sepetime ekledikten sonra gözümün önünde 5'in üzerine çıktı... M52'nin yanına bir de M32s önerildi. Sonraki ay gelecek maaşa kadar satın alamıyorum o yüzden kendime şans diliyorum anca. Bir şans M52 düşerse direkt onu çekerim ya da artık hangisine karar vermişsem o tarihe kadar. 🥲

Vay ben bunu görmemişim 5G'si varmış alınır.
A32 çok kötülendi, zaten içime de çok yatmamıştı. Onun yerine en mantıklı olarak M52 önerildi, o da sepetime ekledikten sonra gözümün önünde 5'in üzerine çıktı... M52'nin yanına bir de M32s önerildi. Sonraki ay gelecek maaşa kadar satın alamıyorum o yüzden kendime şans diliyorum anca. Bir şans M52 düşerse direkt onu çekerim ya da artık hangisine karar vermişsem o tarihe kadar. 🥲

Ama işte A52'nin suya toza dayanıklılığı var 5G'si yok, M52'nin 5G'si var suya toza dayanıklılığı yok.

Vay ben bunu görmemişim 5G'si varmış alınır.

Ama işte A52'nin suya toza dayanıklılığı var 5G'si yok, M52'nin 5G'si var suya toza dayanıklılığı yok.
Şansa hangisi o anki bütçeye uyarsa artık. Düşünmekten sıkıldım birazcık, şubata geçitiğimizde son bir bakınıp alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı