4500-5000 TL'ye i7 5820K ve Gigabyte H97N Tabanlı Sistem Toplama

arifumutgunel

Hectopat
Daha fazla  
Sistem render ve arada oyun için kullanılacak, sizce nasıl? Neler yapılabilir? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Kasanın Mini ITX olması önemli benim için, ekran kartı daha sonra takarım diyorum.

Ekran Resmi 2015-03-06 15.04.39.png

Son düzenleyen: Moderatör:
-Corsair ssd değilde samsung 840 evo yada kingston hyper 3k daha performanslı, benchmarklarına bakabilirsiniz...
-Monitör ips şart değilse 1ms 144 hz asus gaming monitörleri var onlardan öneririm...
-Ram cl10 değilde cl9 olursa daha iyi olur (gecikme hızı ne kadar yüksek olursa performans düşürür)
-Xigmatek psu'ları çok kalitesiz, corsair 750 psu'larından öneririm...
-O anakart alacağınız kasaya sığmaz, ASUS Z97-M PLUS öneririm...

Herhalde bir işlemciye birşey demedim :D

Mini ITX bir sistem olacak. Anakartı mini itx olarak seçmiştim ! Sizin tavsiye ettiğiniz anakart bu kasaya ya da mini itx kasalara uyumlu mu ve kesin olur mu? Ayrıca ekranı 4k ya da 2k istiyorum en uygun fiyata bu var sanırım.

Son düzenleme:
4k oynayabileceğiniz bir teknoloji yok şuanda herhalde ileride çıkar diye bekliyorsunuz diye tahmin ediyorum..

Karta dikkatli bakmamışım pardon, ama h97 ile z97 aynı şey değil ben size 1150 sokette en iyi teknolojiyide öneriyorum onuda düşünün...

Fazla Oyun Oynamıyorum daha çok photoshop after effect edius gibi görüntü - grafik düzenleme programları kullanacam. Oyun arada sırada :)

Tavsiyelerin ve ilgin için teşekkürler .. Eyvallah

Sistem render ve arada oyun için kullanılacak, sizce nasıl? Neler yapılabilir? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Kasanın Mini ITX olması önemli benim için, ekran kartı daha sonra takarım diyorum.

Eki Görüntüle 54771
Sisteminiz uyumsuz olmuş.Diğer bileşenleride DDR4'e çevireceğiniz için sistemin fiyatı artacaktır.Eğer çok ağır işler ve render ile uğraşmıyorsanız ddr3 işinizi görecektir.Hemde sistemin fiyatı düşer.

Peki Bu Sistem ile ekran kartı mı yoksa ...Ekran Resmi 2015-03-08 21.38.07.png yoksa bu sistem ekran kartsız olan mı ?Ekran Resmi 2015-03-08 20.04.32.png yerine monitör alırım ekran kartını sonra alırım diyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı