4500-6000 TL telefon tavsiyesi

Fatih1909

Hectopat
Yer
Şanlıurfa
Daha fazla  
Esenlikler dilerim öncelikle. Yakın zamanda telefonumu yenileyeceğim ve 4500-6000 TL arası bir öneri yapmanızı istiyorum. Bu fiyata pek olmaz ama orta derece oyun performansı olursa iyi olur ve artı olarak pil ömrü uzun olursa mutlu olurum, şimdiden teşekkürler.

Esenlikler dilerim öncelikle. Yakın zamanda telefonumu yenileyeceğim ve 4500-6000 TL arası bir öneri yapmanızı istiyorum. Bu fiyata pek olmaz ama orta derece oyun performansı olursa iyi olur ve artı olarak pil ömrü uzun olursa mutlu olurum, şimdiden teşekkürler.

Bana note 10s mantıklı geldi ama siz biraz daha araştırın.

Hocam teşekkür ederim acaba kullandınızmı hiç ona göre bütçenin üstüne çıkmak için ailemi ikna edeceğim.
Arkadaşlarımda çok kullanan var ve çoğu memnun. Zaten iyi satan bir cihaz. Size tavsiyem biraz daha araştırma yapabilirsiniz. Zaten bu bütçede çok fazla telefon yok. Ben olsam Note 10s alırdım.

(Xiaomi Türkiye Garantili)

Arkadaşlarımda çok kullanan var ve çoğu memnun. Zaten iyi satan bir cihaz. Size tavsiyem biraz daha araştırma yapabilirsiniz. Zaten bu bütçede çok fazla telefon yok. Ben olsam Note 10s alırdım.

Vallahi hocam şimdiki telefonumdan bıkmış durumdayım o yüzden en iyi seçenek Note 10s gibi duruyor, inanın bana şimdiki telefonum Reddit'i açmıyor.

İkinci el P30 bak.

Sıfır olarak M23, ikinci el olarak ise:

Samsung Galaxy S10
iPhone 8
iPhone SE 2.

Geri
Yukarı