4500 TL Dizüstü bilgisayar önerisi

Hem ofis için hem de CS1.6 gibi oyunları oynamak için gideri var mı?

Hocam CS1.6 gibi düşük sistem gerektiren oyunlar oynıyacaksanız Lenovo V145 81MT001LTX AMD A9-9425 3.10GHz 8GB 256GB SSD 2GB AMD Radeon 530 15.6” Full HD FreeDOS Notebook - incehesap.com bu laptop işinizi görür. Sizin önerdiğiniz laptop ile farkı işlemcisi biraz daha düşük seviye ve içinde Windows bulunmuyor. Aldığınızda kendiniz Windows 10 yükleyebilirsiniz. Ayrıca önerdiğim laptop Full HD çözünürlüğede sahip olduğu gözüküyor.

Hocam CS1.6 gibi düşük sistem gerektiren oyunlar oynıyacaksanız Lenovo V145 81MT001LTX AMD A9-9425 3.10GHz 8GB 256GB SSD 2GB AMD Radeon 530 15.6” Full HD FreeDOS Notebook - incehesap.com bu laptop işinizi görür. Sizin önerdiğiniz laptop ile farkı işlemcisi biraz daha düşük seviye ve içinde Windows bulunmuyor. Aldığınızda kendiniz Windows 10 yükleyebilirsiniz. Ayrıca önerdiğim laptop Full HD çözünürlüğede sahip olduğu gözüküyor.

Önerdiğim laptop CS:GO'da kaç FPS alır veya kaldırır mı?

Hocam Lenovo kaldırır ama 30FPS'in altınımı yoksa üstünümü verir söyleyemem. İçinde AMD Readon 530 ekran kartı var. Fakat AMD A9 işlemciyle nasıl bir performans sunar bilemem. Ofis işleri ve düşük grafikli oyunlar için ideal. Uzun vadeli bir leptop istiyorsanız bütçenizi arttırıp Monster leptoplarada yönelebilirsiniz.
Pardon hocam benim önerdiğim leptop sandım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda sizin önerdiğiniz leptopun işlemcisine sahip CS:GO deneyimi mevcut.

Son düzenleme:
Hocam Lenovo kaldırır ama 30FPS'in altınımı yoksa üstünümü verir söyleyemem. İçinde AMD Radeon 530 ekran kartı var. Fakat AMD A9 işlemciyle nasıl bir performans sunar bilemem. Ofis işleri ve düşük grafikli oyunlar için ideal. Uzun vadeli bir laptop istiyorsanız bütçenizi arttırıp Monster laptoplarada yönelebilirsiniz.

Pardon hocam benim önerdiğim laptop sandım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoda sizin önerdiğiniz laptopun işlemcisine sahip CS:GO deneyimi mevcut.

FPS değerlerine bakılır olursak bence iyi FPS değeri veriyor.

Yorumlarda bazıları daha az FPS aldığını söylemiş. APU işlemci olduğu için çift ram takılı olunca FPS daha fazla olabiliyormuş.
Oyun beklentiniz yüksek ise bütçenizi arttırıp Gaming leptoplara yönelmenizi öneririm.

Geri
Yukarı