4500 TL Ekran Kartı Önerisi

Deassis

Kilopat
Daha fazla  
İşlemcim: Ryzen5 2600X
PSU: 750 Watt 80 Plus
Bu İşlemciye darboğaz sorunu olmadan hangi ekran kartını önerirsiniz aklımda RTX 2070 var ama sizlerinde fikrini almak istedim.
Şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörünüz 2K sanıyorum, eğer 2K'da oynayacaksanız RTX 2070 ile darboğaz sorunu olmayacaktır. Aslında 1080p ile de pek olmaz belki %5 kadar bir şey olur bazı oyunlarda.

ROG strix alın sıcaklıkla uğraşmadan kafanız rahat etsin bence:

Veya aynı fiyatlara benzer bir soğutmaya sahip MSI Gaming X serisinden 2070 Super de alabiliyormuşsunuz:

Monitörünüz 2K sanıyorum, eğer 2K'da oynayacaksanız RTX 2070 ile darboğaz sorunu olmayacaktır. Aslında 1080p ile de pek olmaz belki %5 kadar bir şey olur bazı oyunlarda.

ROG strix alın sıcaklıkla uğraşmadan kafanız rahat etsin bence:

Evet hocam 2K desteklemekte o konudada bir sıkıntım olmuyor öneriniz için teşekkür ederim :)

Vatan da indirimde rtx 2080 ventus 4200 tl ye düşüyor haberin olsun.
Çok güzel bir indirim aslında teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için :)

Veya aynı fiyatlara benzer bir soğutmaya sahip MSI Gaming X serisinden 2070 Super de alabiliyormuşsunuz:

MSI GAMİNG X Serileri daha çok hoşuma gidiyor teşekkür ederim hocam :)

O bütçeyle alabileceğiniz en iyi ekran kartı budur.
Attığım siteden ekran kartı performanslarına bakabilirsiniz.
Hocam peki MSİ GTX GAMİNG X modelimi bumu diye sorsam siz hangi modeli alırdınız kafam karıştı

Evet hocam 2K desteklemekte o konudada bir sıkıntım olmuyor öneriniz için teşekkür ederim :)

Çok güzel bir indirim aslında teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için :)

MSI GAMİNG X Serileri daha çok hoşuma gidiyor teşekkür ederim hocam :)

Hocam peki MSİ GTX GAMİNG X modelimi bumu diye sorsam siz hangi modeli alırdınız kafam karıştı
Kesinlikle attığım ekran kartını tercih ederdim.

Şöyle bir yorum geldiği için sormak isterim hocam MSI Ventus kartları tam bilmiyorum ama sanırım RXT 2070 Super serisi daha mı mantıklı ?
Eğer RTX 2080 modelini arkadaşın dediği fiyata bulabilirseniz onu almanız çok daha iyi olacaktır ama bulamazsanız attığım kart sizin için en iyi tercih olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı