4500 TL monitör dahil giriş seviye sistem toplama

Bütçe
4500
Hocam teşekkürler çok uğraştınız. Ama şunu söylemek istiyorum. Sistemi toplama amacım sadece ve sadece arkadaşlarımla Pubg Mobile ve TFT oynamak içindi. Yeminle başka oyun oynamıyorum. Hedefim bu iki oyunu 1080p de akıcı oynatacak minimum bütçe ile toplayabilmek.
Siz mantıklı davranıp GTX 1650 öneriyorsunuz çok geçerli de nedenleriniz var. Ama bana RTX 3060 vs önerseniz de ben yine bu 2 oyunu oynayacağım. Sizlere danışma nedenim farklı bakış açısına sahip olmak. Bütçem 4500 TL dedim siz son tavsiye olarak 5500TL hesap çıkardınız 😀
Param olsa vallahi bu kadar kafa patlatmaz veya sizi yormazdım. Kıymetli yorumlarınız için hepinize çok çok teşekkür ederim.
5500 TL değil yanlış yazmıştım onu. Şuan tekrar bakabilirsin.

Rica ederim..

1050 Ti ile bütçeyi 66 TL geçtik.. Corsair kasayı alırsan 66 TL'de geçmezsin. Tercih senin. Şimdiden hayırlı olsun..
Uğraştıracak bir şey yapmadın dostum. Burada amacımız insanlara yardımcı olmak. Kötü bir şey almanı istemem çünkü ülkemizde alınan bir şey kolay kolay değişmiyor maalesef. Almışken o fiyata en iyisini almalısın.

Monitörü kötü önermişim, @Mehmet A hocamız aynı fiyata çok daha iyi bir monitör önerdi. Mesajımı düzenledim. Şimdiden hayırlı olsun.. Umarım güzel bir tercih yaparsın.. İyi günlerde kullanman dileği ile.

5500 TL değil yanlış yazmıştım onu. Şuan tekrar bakabilirsin.

Rica ederim..

1050 Ti ile bütçeyi 66 TL geçtik.. Corsair kasayı alırsan 66 TL'de geçmezsin. Tercih senin. Şimdiden hayırlı olsun..
Senin attığın sistem. Yanına bu:
monitörü alabilirsin. Kasa olarak Corsair al bence. İyi kasa.

Arkadaşlar ben bu ekran kartını ikinci el olarak 950 TL'ye RX570 alsam nasıl olur? Sonuçta hesaplı PC topluyoruz. Satıcı bana yakın temiz bir konuşması var. Fiyatı nasıl sizce?
@@mar00n @@Mehmet A
Test yapıp alabilirsin. Konuşmasına güvenme. Test yaptır sorun olmazsa al.

Test yapıp alabilirsin. Konuşmasına güvenme. Test yaptır sorun olmazsa al.
Görüntülü arayıp test yapabilirim dedi yada size gönderdikten sonra 2 gün test süresi veririm olmazsa geri gönderirsiniz dedi. Ama sistemi henüz toplamadığım için test yapamıyorum. Ne yapmam lazım bu durumda emin olamıyorum.

Görüntülü arayıp test yapabilirim dedi yada size gönderdikten sonra 2 gün test süresi veririm olmazsa geri gönderirsiniz dedi. Ama sistemi henüz toplamadığım için test yapamıyorum. Ne yapmam lazım bu durumda emin olamıyorum.
Test iste. İster görüntülü arasın ister ara ara video atsın. Testi en az 15 dakika felan yapsın.

PSU ve ekran kartınız kalsın. 4651TL tutuyor.
Seçtiğiniz SSD kronik sorunlu hocam.
@MisakiTaro @RPM
Senin attığın sistem. Yanına bu:
monitörü alabilirsin.
Hocam TN panelin görüntü kalitesi çöp. 60Hz ve IPS almak bence daha mantıklı. 15Hz artacak diye görüntü kalitesini çöp yapmaya gerek yok.

PSU ve ekran kartınız kalsın. 4651TL tutuyor.
Seçtiğiniz SSD kronik sorunlu hocam.

Hocam TN panelin görüntü kalitesi çöp. 60Hz ve IPS almak bence daha mantıklı. 15Hz artacak diye görüntü kalitesini çöp yapmaya gerek yok.
Sıkıntı yok, daha iyi olabilir bu.

Geri
Yukarı