4500 TL ofis işleri için laptop önerisi

Bütçe
4500 TL
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 3 2200G
Gigabyte B450M S2H
Apacher panther (2x8) 3000MHz CL16
Everest 550W PSU
James Donkey 250GB NVMe.
LG 27GL650F-B 1Ms 144Hz
Meslek
Lojistik Operasyon Sorumlusu
Arkadaşlar merhaba,
Ofis işlerinde (Word, Excel, Outlook) kullanılmak üzere laptop tavsiyeleri yapabilir misiniz? Sürekli yanımda taşıyacağım için taşınabilirliği yüksek bir bilgisayar olursa sevinirim.

Bu fiyat bandında çok iyi ürünler olmadığını biliyorum ancak yine de sizin görüşlerinizi almak istedim.

Arkadaşlar merhaba,
Ofis işlerinde (Word, Excel, Outlook) kullanılmak üzere laptop tavsiyeleri yapabilir misiniz? Sürekli yanımda taşıyacağım için taşınabilirliği yüksek bir bilgisayar olursa sevinirim.

Bu fiyat bandında çok iyi ürünler olmadığını biliyorum ancak yine de sizin görüşlerinizi almak istedim.

Bu fiyat bandında çok ürün yok zaten hocam maalesef günümüzde. Bu ürün FreeDOS geldiği için biraz daha iyi teknik özelliklere sahip Windows'u kolayca kurabilirsiniz sanırım. Kuramazsanız ofisten bir arkadaştan yardım isteyin bayağı basit bir iş zaten.

Lenovo IdeaPad 8 GB RAM olması yönünden ben şahsen bu cihazı tercih ederdim, kullanım amacınız için iyi bir işlemci gerekmese de 4 GB RAM günlük kullanımda bile artık sınırda bir yeterliliğe sahip. Bir de bu segmentteki birçok cihazda RAM upgrade imkanıda artık bulunmuyor. Eğer ki boyut sizin için daha önemli ise Casper Nirvana C350.5000-4L00X olabilir ancak fiyat performans cihazı gibi durmuyor.
Arkadaşın paylaştığı HP 'de eğer ki ram arttırılabiliyor ise tercih edilebilir.

Direkt ürün önerisi yapamayacağım ama 8GB RAM ve SSD'li olan bir laptop almanızı tavsiye ederim. 4GB ve HDD si olan laptop satın almıştım inanılmaz derece yavaştı neredeyse dosya açamayacak kadar yavaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı